ASIA FRUIT LOGISTICA ON(LINE) 2020: виробників ягід запрошують до участі а у сад виробників фруктів запрошують до участі

 ASIA FRUIT LOGISTICA ON(LINE) 2020: виробників ягід запрошують до  участі а у сад виробників фруктів запрошують до участі

Проєкт International Trade Centre «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business» за фінансуванням ЄС разом з Асоціацією «Ягідництво України» запрошують учасників ягідного ринку України взяти участь у виставці Asia Fruit Logistica, що відбудеться в онлайн-форматі 18-20 листопада 2020 р.

Через пандемію COVID-19, фізичне проведення виставки Asia Fruit Logistica у Сінгапурі в листопаді стало неможливим. Через це оргкомітет виставки, у тісній співпраці з провідною сінгапурською технологічною компанією, розробляє віртуальну альтернативу.

ASIA FRUIT LOGISTICA ON не просто віртуальна виставка. Це цифрова платформа, що об’єднає світових постачальників і покупців свіжої продукції з усієї Азії. Завдяки насиченій програмі онлайн-конференцій, семінарів та воркшопів ви буде перебувати в епіцентрі світових інновацій сектору ягідництва.

Найсучасніше програмне забезпечення допоможе вам організувати ділові контакти та заздалегідь запланувати зустрічі під час основних виставкових днів 18-20 листопада 2020 року.

Якщо Ви бажаєте стати учасником виставки, будь ласка, заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.
https://docs.google.com/…/1JcfE_us0n2z0x_j_OeBzwc…/viewform… 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар