АМКУ оштрафував найбільшого виробника вина в Україні

 АМКУ оштрафував найбільшого виробника вина в Україні

Антимонопольний комітет України (АМКУ) наклав штраф у розмірі 758 млн грн. на ТОВ “Котнар-М” за ряд порушень, пов’язаних з порушенням законодавства про захист від недобросовісної економічної конкуренції. Про це повідомили в прес-службі АМКУ. 

Зокрема, “Котнар-М” оштрафований на 408 млн грн. за три порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді подання недостовірної інформації АМКУ.

Крім того, АМКУ наклав штраф на компанію в розмірі 200 тисяч грн. за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції через неправомірне використання без дозволу міжнародної компанії R&A Bailey&Co (Ірландія) назви та оформлення упаковки лікарів O’daily, яка схожа за назвою та оформленням на упаковку лікеру Baileys.

Відомство також оштрафувало “Котнар-М” на 150 тисяч грн. за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення неправдивих відомостей на контретикетці лікеру “O’daily Original”.

До інформації: у вересні 2018 року АМКУ оштрафував закарпатський “Котнар” майже на 1 млн грн. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Відзначимо, що ТОВ “Котнар-М” – великий регіональний виробник вин, має виноробний комплекс повного циклу виробництва, близько 200 га власних виноградників в с. Мужієво (Закарпатської області). Виробляє вина під ТМ Cotnar, Monte Cote, Gorobchiki і інші.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар