9 квітня горіхівників із усієї країни збере Перший науково-практичний семінар «Коли цвітуть мигдалеві сади»

 9 квітня горіхівників із усієї країни збере Перший науково-практичний семінар «Коли цвітуть мигдалеві сади»

9 квітня відбудеться Перший науково-практичний семінар «Коли цвітуть мигдалеві сади». Захід буде присвячений перспективній в Україні культурі – мигдалю та збере всіх охочих у м. Болград Одеської області. Про це повідомляє президент ВГО «Українська горіхова асоціація» Геннадій Юдін на своїй сторінці в Facebook.

Організатор семінару – ВГО «Українська горіхова асоціація» за сприяння Болградських районної та міської рад.

Програма семінару буде стосуватися різних аспектів вирощування фундука та буде складатися із двох частин. Перша частина – теоретична. Учасники семінару будуть слухати доповіді провідних українських фахівців галузі горіхівництва. Практична частина семінару буде присвячена посадці, догляду та обслуговування мигдалевого саду.

Програма теоретичної частини буде складатися із низки доповідей.

Завідувач кафедри садівництва Одеського державного аграрного університету, кандидат сільськогосподарських наук, доцент С. Петренко присвятить свою доповідь темі зміни кліматичних умов. Фахівець розкаже про диверсифікацію традиційного землеробства, ефективні технології в садівництві.

Президент ВГО «Українська горіхова асоціація» Г. Юдін у своєму виступі проаналізує тенденції світового ринку мигдалю та розкаже про перспективи українського мигдалю.

Віцепрезидент ВГО «Українська горіхова асоціація» В. Бабанський зосередиться на темі розвитку мигдалевих промислових садів в Україні, проаналізує реалії й перспективи.

Про технології закладки та догляду за мигдалевим садом розкаже агроном В. Балабан.

Головний агроном ВГО «Українська горіхова асоціація» М. Самарська присвятить свою доповідь темі «Проєктування мигдалевих садів – запорука успішного старту».

Агроном-консультант НВК «Квадрат» (ТМ «Квантум») А. Ковбель розкаже про новітні технології регульованого живлення як програму максимальної ефективності та розкриє секрети, як збільшити стресостійкість мигдалевого саду.

Директор ТОВ «Теравет-Оригінал» Бендик Д. розкаже про інноваційні підходи до довготривалого забезпечення вологою та поживними речовинами садів мигдалю.

Як зазначив Геннадій Юдін на своїй сторінці у Facebook,  «мигдальне садівництво – це новий перспективний напрямок аграрного бізнесу в Україні. Створення промислових високоінтенсивних мигдальних садів, звичних до сухого, жаркого і безводного літа – це сьогодні один із реальних способів диверсифікації сільського господарства в умовах мінливого клімату, особливо для південних областей України».

Нагадаємо, що із 8 по 27 квітня відбудеться серія спеціалізовканих вебінарівдля виробників фундука.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар