Журнал «Напої & Пиво. Технології та Інновації» презентують на виставці Wine & Spirits Ukraine в Києві

 Журнал «Напої & Пиво. Технології та Інновації» презентують на виставці Wine & Spirits Ukraine в Києві

У Києві триває відома виставка в галузі напоїв Wine & Spirits Ukraine. Одна з найголовніших подій винної та алкогольної індустрії України зібрала відвідувачів вчора, 1 листопада. Робота виставки завершиться завтра, 3 листопада. Представники журналу «Напої. Технології та Інновації» презентують в окремому павільйоні нові номери професійного видання. До речі, журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер виставки Wine & Spirits Ukraine уже впродовж багатьох років поспіль.

Медіагрупа «Технології та Інновації» презентує на виставці новий друкований номер журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації». Це перший друкований випуск журналу від початку воєнного стану в Україні.

До цього всі номери журналів виходили в PDF-форматі, і їх можна безкоштовно завантажити на сайті techdrinks.info.

Так, у новому випуску журналу «Напої. Т. І.» читайте репортажі з відомих та успішних виноробень і дистилерій України. Серед них – «Файна Гуральня», «Фрумушика-Нова», «Родинна виноробня Зелениці», «Кирнички», виробництво Валерія Наровила тощо.

А журнал «Пиво. Т. І.» висвітлює передовий досвід пивоваріння таких відомих броварень: First Dnipro Brewery, Театр пива «Правда», Beermaster Brewery, «Волинський бровар», John Gaspar, «Старгород» тощо. Зі сторінок нового журналу читачі дізнаються про найсучасніше обладнання для пивоваріння, виробництва дистилятів, про обладнання для вимірювання густини й екстракту, а також про технології для домашнього пивоваріння.

Поспілкуватися з представниками журналу та ознайомитися з друкованими виданнями можна на окремому стенді.

Нагадаємо, що у програмі першого дня виставки відбувся дегустаційний конкурс Ukraine Wine & Spirits Awards. Традиційно, кращі напої здобули нагороди. Напої на конкурсі оцінювали найкращі сомельє України та іноземні експерти. Щоб дізнатися результати дегустаційного конкурсу – слідкуйте за подальшими новинами на сайті.

Також упродовж першого дня відбулася дискусійна панель «Локальний ритейлер. Три запоруки успішної експансії», під час якої обговорили такі питання: визначення стратегічної мети торговельної мережі, як змінилися акценти з початку повномасштабного вторгнення; розуміння сучасного українського споживача тощо.

Сьогодні у програмі виставки – конференція «HoReCa Завтра. Практичні кейси адаптації бізнесу до кадрових змін та інклюзивності». Вона присвячена змінам, які чекають готельно-ресторанний бізнес у питаннях роботи з персоналом, клієнтами, особливостям адаптації власного бізнесу до потреб сьогодення та майбутнього.

Wine&Spirits Ukraine 2023 — це традиційне місце зустрічі виробників вина, алкогольної продукції та пива з експертами, сомельє, ритейлерами, рестораторами, імпортерами та дистриб’юторами з усіх регіонів України та закордону. Цього року виставка святкує свій перший ювілей — 5 років роботи на українському ринку. Незважаючи на виклики війни в Україні, виставка вчергове підтверджує свій статус міжнародної!

Цього разу Wine & Spirits Ukraine проходить спільно з WorldFood Ukraine — 26-ю Міжнародною виставкою продуктів харчування та напоїв.

Більше про виставку читайте в наступних новинах. Слідкуйте за оновленнями.

Читайте також:
Українські Cola і Fanta: як і чому пивоварня MOVA почала робити лимонад
Як гостре чуття та інтуїція допомагають майстрові зі Львівщини Віктору Бабію створювати напої, що вже мають чимало поціновувачів в Україні та за кордоном

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті