Фотозвіт із IV Міжнародної благодійної науково-практичної конференції «Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

15-16 грудня в Ужгороді, в Закарпатській обласній філармонії, відбулася IV Міжнародна благодійна науково-практична конференція «Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!». Незважаючи на надзвичайно складну ситуацію в країні, на конференцію в Ужгород приїхало понад 100 учасників з різних регіонів України, а також компанії, що пропонують товари та послуги для виноградарства та виноробства (техніку, засоби захисту рослин, засоби живлення тощо). Почесним гостем став засновник групи компаній Vinos de La Luz, власник виноробних підприємств в Іспанії, Італії, Аргентині та США Рікардо НУНЬЄЗ.

У рамках конференції пройшла технологічна виставка сучасного обладнання, техніки, інструментів, засобів захисту, добрив для виноградарства. Упродовж конференц-дня відбулася презентація вин та інших напоїв від українських виробників. Учасники конференції відкрили для себе нові якісні вина від виробників із Закарпаття та інших куточків України. На завершення конференції відбувся благодійний аукціон товарів і послуг від партнерів і учасників конференції на користь ЗСУ, який провела директорка Благодійного фонду «Сильні та Вільні» Тетяна СМІРНОВА.

Як це було – дивіться на фото.


Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті