Законопроект про органічне виробництво гарантуватиме високу якість продукції

 Законопроект про органічне виробництво гарантуватиме високу якість продукції

Норми законопроекту №5448-д «Про основні засади та вимоги до органічного виробництва, обороту і маркування органічної продукції» дозволять сформувати у споживачів довіру до продукції на внутрішньому ринку і одночасно нададуть можливість збільшити експорт. Про це повідомив директор компанії «Органік Оригінал» Андрій Олефіренко, передає agroportal.ua.

«Над цим законопроектом довго працювали з чіткою метою наблизити Україну до жорстких і прозорих норм щодо органічних продуктів, які діють в Європейському Союзі», — зазначив директор.

Як вважає Олефіренко, норми даного документу дозволять сформувати в споживачів довіру до органічної продукції.

«Введення жорстких правил гарантуватиме, що якщо на продукті написано “органічний”, то він дійсно буде таким, адже сьогодні, на жаль, багато несумлінних виробників використовують ці написи в основному як маркетинговий хід», — зауважив Андрій Олефіренко.

За його словами, після прийняття даного законопроекту на українському ринку залишаться виробники дійсно органічної продукції, а з полиць зникне псевдоорганічна продукція. Також він зазначив, що законопроект сприятиме збільшенню експорту органічної продукції з України.

Нагадаємо, що представники Аграрного комітету та інші депутати зареєстрували в парламенті законопроект №5448-д «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар