Міжнародна конференція «Від землі – до готового продукту» – передові технології інтенсивного садівництва та створення доданої вартості

 Міжнародна конференція «Від землі – до готового продукту» – передові технології інтенсивного садівництва та створення доданої вартості

21-22 березня в Черкасах з успіхом відбулася IV Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технологія та Інновації: Від землі – до готового продукту». Тематика виступів й виставки охопила усі ланки садівничого бізнесу: від створення саду – до продажів, маркетингу та виходу на експорт.

Перша секція була присвячена темі «Сучасні технології вирощування фруктів. Новітні сорти – гарантія успішних продажів на внутрішньому і зарубіжних ринках». Технології захисту рослин з гарантованою якістю презентувала компанія FMC Agricultural Solutions – Генеральний партнер конференції. Нові сільськогосподарські рішення FMC мають більш широкий портфель провідних брендів, глибокий конвеєр нових технологій, глобальний масштаб, а також науково-дослідні розробки світового рівня.

Польський досвід закладення прибуткового яблуневого саду з нових сортів представив відомий садовод і селекціонер, президент Асоціації Польських Розсадників Мачей ЛІПЕЦЬКІ. До конференції долучилися й інші представники Асоціації. Сортові інновації представив плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна».
Темі «Технологія точного зрошення в садівництві» була присвячена презентація компанії «Евкаліпт Р». Біотехнології в садівництві представила компанія «БТУ-Центр». Сучасну методологію прорідження та покращення якості плодів та особливості застосування препаратів Globachem презентувала компанія EFT Group. Досвідом, як збільшити і поліпшити врожай завдяки вирощуванню під накриттям, поділилися спеціалісти HAYGROVE.

Однією з основних тем конференції стало зберігання і сортування плодової продукції, як невід`ємна складова конкурентоспроможності на світовому ринку. Також був широко представлений напрям переробки плодово-ягідної продукції у соки, алкогольні напої, джеми, пюре, сушку, наповнювачі.
Напрям «Сучасні європейські технології переробки фруктів: виробництво соків і сидрів» презентувала компанія EFT Group – Kreuzmayr. Це обладнання для завантаження продукції, мийки, віджиму, пастеризації та розливу з широким функціоналом для малого, середнього і великого бізнесу.
Інноваційні технології охолодження, заморозки і зберігання продукції від провідних європейських виробників Van Amerongen, Greefa, Salco, Thermofin представив аграріям спеціаліст з холоду №1 в Україні – компанія «Інсолар-холод» – Головний Технологічний партнер конференції. З особливостями пакувального процесу та логістики ознайомила компанія «Пак-Трейд».

Сьогодні ринок прагне фруктів високої якості, закордонні мережі – експортного ґатунку. Розуміючи це, організатори конференції традиційно проводять масштабну виставку техніки, технологій, супутніх матеріалів. Це завжди плідна співпраця, зворотній зв`язок від господарств, нові знайомства та контракти! Свою продукцію та пропозиції представили 27 компаній з України, Польщі, Бельгії, Німеччини, Італії, США: «Інсолар-холод», FMC, «БТУ-Центр», LINE FORCE UKRAINE, «Агростар», ДП «Голланд Плант Україна», LIPECKI, EFT Group, «Русбана Инжиниринг», Ательє «Cubo Blanco», «Евкалип Р», Haygrove, ПТБ, DONATOR, WBWE, MaxiMarin, «Твій горіх», «Боровиця», ZALISSYA, Алфаінтерпласт, Smart Agro, M.A.S Systems, PIGO, Voloshyn, «Агрітема», Incools Engineering, «Пак-Трейд», ТОВ Агенція «Агрос».

Це інноваційні технології закладення саду, зрошення, догляду та захисту рослин, зберігання врожаю, саджанці, обладнання, пакувальні матеріали для передпродажної підготовки свіжої продукції та для переробки.

Представлена на стендах продукція продемонструвала: галузь розвивається настільки швидко, що всі сили направлені не тільки на якість плодів, а вже й на їхню формі та колір. В гру вступає маркетинг, адже в умовах виходу на ринок все більшої кількості гравців, споживач стає більш вимогливим. Так, наприклад, останні тенденції – фрукти оригінальної форми – серця, квадрати, зірочки.
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар