Як створити максимально повну модель успішного бізнесу на ягодах, учасникам Всеукраїнської конференції «Технології та інновації: ягідництво та переробка» розкажуть міжнародні експерти 14-15 грудня у Львові
Місцем проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції обрана Західна Україна – регіон, де успішно розвиваються і ягідництво, і переробка ягід. 14 грудня у Львові відбудеться надзвичайно насичений знаннями, успішним досвідом ягідників та переробників, новими технологіями та інноваційними підходами конференц-день. Головні теми – успішне ягідництво, способи переробки ягід та експорт продукції. У програмі – виступи представників провідних європейських компаній, наукових інститутів, виробників засобів захисту та живлення, плодорозсадників, експертів ягідного ринку, а також майстер-класи з догляду за лохиною високорослою та іншими культурами.
В рамках конференції планується масштабна виставка європейських і українських компаній, які презентуватимуть найсучасніші технології догляду за ягідником і переробки ягідної продукції.
Традиційно організатор конференції – видавничо-інформаційний проект «Технології та Інновації» проводить виставку-презентацію напоїв на базі ягід, фруктів та меду, а також продуктів харчування, виготовлених із застосуванням ягід. Відбудеться Дегустаційний конкурс напоїв у форматі «Народна дегустація», переможці якого будуть удостоєні почесних нагород.
Програма конференції «Технології та інновації: Ягідництво та переробка» формується за принципом відбору найактуальніших тем, які допоможуть створити максимально повну модель успішного бізнесу на ягодах.
Потужний блок експертів презентуватиме польський досвід ведення ягідного бізнесу, відомий у світі як найбільш прогресивний. Сьогодні Польща є одним зі світових лідерів експорту ягід, лідером в Європі за насадженнями лохини. Як виростити урожай європейської якості та адаптувати свій ягідний бізнес до євровимог, порадять досвідчені польські експерти доктор Павел Кравець, доктор Мирослав Коженьовський (Bayer), професор Лєшек Орліковський, Кфиштоф Саак (Agronom Plants), Марек Ямри (Haygrove ), Томаш ШУЛАВІ (Ceres International Sp. z o.o), професор Збігнєв Ярош.
Ефективний захист від хвороб та шкідників є одним із ключових умов для отримання якісного урожаю. Про те, як захистити свій ягідник, розповість доктор Мирослав КОЖЕНЬОВСЬКИЙ, провідний менеджер з фруктів та овочів компанії BAYER – одного зі світових лідерів у виробництві засобів захисту рослин, який виступить Головним Технологічним партнером конференції. Професор Інституту садівництва Лєшек ОРЛІКОВСЬКИЙ, автор або співавтор близько 300 наукових публікацій та близько 700 статей про хвороби та шкідників рослин, голова секції біологічного контролю хвороб рослин та нових патогенних організмів, виступить на тему: «Хвороби та шкідники чорниці високорослої та жимолості, і як з ними боротися». Представник компанії Agronom Plants Кфиштоф СААК розповість, як вибрати якісний посадковий матеріал для ягідника.
Окремі виступи будуть присвячені особливостям вирощування конкретних ягідних культур. Відомий польський вчений, засновник гучного ягідного проекту Malinowe Factory доктор Павел КРАВЕЦ поділиться своїм інноваційним досвідом вирощування малини, на свіжий ринок і для переробки, презентує нові сорти та їх агрономію. Про економічно ефективні технології для вирощування полуниці, малини та чорниці у плівкових теплицях розповість Марек ЯМРИ, менеджер з продажів компанії Haygrove. З ефективними рішеннями вирощування лохини, чорници, суниці, малини в кокосовому субстраті, захисту від бур’янів, вітру, птахів та системами фіксації познайомить Томаш ШУЛАВІ, директор з розвитку Ceres International Sp. z o.o . Темі «Інтенсивне вирощування суниці: секрети успішних врожаїв. Досвід проведення точного запліднення у Польщі та Україні» буде присвячений виступ професора факультету садівництва та ландшафтного дизайну Люблінського університету соціальних наук Збігнєва ЯРОША.
Відомий український експерт, кандидат сільськогосподарських наук, заступник директора Інститута садівництва НААН України Олександр ЯРЕЩЕНКО зупиниться на особливостях вирощування найперспективніших нішевих культур: жимолості, аґрусу, порічки, ожини тощо.
З досвідом українського ягідного стартапу та найчастішими помилками, які роблять початківці ягідного бізнесу, ознайомить Микола СТЕЦЬКІВ, представник фермерського господарства «Файна Беррі».
Один з перших ягідних кооперативів України «Агровесна» поділиться успішним досвідом роботи в кооперації. Кооператив зараз налічує 12 членів і 500 гектарів землі під суницею садовою, малиною, лохиною та смородиною. З презентацією «Якісний посадковий матеріал – основа розвитку успішного ягідного бізнесу. Досвід ведення ягідництва у кооперації. Створення сучасного українського розсадника на базі кооперативу ТОВ «Кооператив «Агровесна» виступить Ірина БАРЗО, агроном «Української Ягідної Гільдії».
Один з найважливіших моментів закладання ягідника – підбір посадкового матеріалу. Тому цю тему організатори конференції не обійшли увагою. Так, про якісний садивний матеріал як одну зі складових при закладанні плантації чорниці високорослої розповість Олег БАЗЮК, директор компанії «Долина Агро».
Як уберегти врожай від кліматичних колізій за допомогою сучасних технологій зрошення, розповість Владислав РАЗКЕВИЧ, директор ТОВ «Евкаліпт Р».
Про застосування сучасних препаратів у ягідництві розповість Олександр БИКОВСЬКИЙ, директор компанії «Агрісол». З італійським досвідом захисту та збільшення врожаю лохини та інших культур, а також результати використання інноваційних технологій у Норвегії та Південній Америці ознайомить учасників Конференції Giuseppe BORRACCI, представник компанії Serroplast.
Українським фермерам варто пам’ятати, що перед тим, як обирати посадковим матеріал, стратегію догляду за ягідником та методи збору і фасування, слід добре розуміти, які є вимоги до ягід на міжнародному експортному ринку. В цій ситуації допоможе розібратися Валерій ЛЯШИНСЬКИЙ, технічний директор компанії «Розетта Агро».
Тема переробки ягід – одна з центральних тем Конференції. Адже правильне зберігання і високотехнологічна переробка продукції ягідника – запорука успіху компанії на ринку. Обладнання для переробки ягід та фруктів в цьому блоці представить Артем ПИСАРЕВ, старший менеджер з продажів компанії «СМС» (Україна). Про технологію для шокової заморозки, яка гарантує стандарт якості, розповість Юрій ЯЦИНИН, директор ТОВ «СВ-Холод Захід Плюс».
Вже традиційно в ході Всеукраїнської конференції «Технології та інновації: ягідництво та переробка» відбудеться круглий стіл від Генерального Юридичного партнера «Сертифікація ягідного виробництва. Створення і захист бренду. Врегулювання суперечок».
На другий день конференції, 15 грудня, відбудеться бізнес-тур в м. Долина (Івано-Франківська обл.), до сертифікованого розплідника in-vitro саджанців чорниці високорослої (лохини) «Долина Агро», і на лохинову плантацію Віктора ДИТИНКО, де пройде майстер-клас із зимової обрізки лохини від відомого білоруського ягідника Олександра БЕРЕЗІНА (ФГ «Берклі»).
До участі в конференції долучаться й інші експерти з вирощування, переробки та збуту ягід. Учасники конференції дізнаються про тенденції ринку, особливості збуту ягід, сертифікацію ягідного виробництва, створення та захист бренду. Реєстрація для участі в конференції триває!
Конференція відбудеться за сприяння Міністерства аграрної політики і продовольства України, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської і Закарпатської державних адміністрацій. Підтримку конференції надає Гільдія медоварів України.
Генеральний Технологічний партнер – BAYER
Головний Ягідний партнер – «Кооператив «Агровесна»
Головний Діловий партнер – «Долина Агро»
Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».
Науковий патронат конференції здійснює Інститут садівництва Національної Академії аграрних наук України.
Головний галузевий партнер – Асоціація «УКРСАДПРОМ».
Головний Інформаційний партнер – журнал «Ягодник» (Україна+Польща)
Генеральний Медіа-партнер – журнал Jagodnik (Польща)
Інформаційний партнер – портал «Шувар Info»
Інформаційний партнер – «АПК-Інформ»
Умови участі та реєстрація на конференцію – на сайті http://forum.techdrinks.info/
Або за тел.:
+38 096 994 38 77 – Вікторія Ковтунович;
+38 050 823 38 69 – Ольга Казазаєва;
+38 068 424 21 80 – Марина Радчик;
+38 063 056 47 88 – Надія Рачковська.