World Bulk Wine Exhibition розширює горизонти: виставка вийшла на ринок США

 World Bulk Wine Exhibition розширює горизонти: виставка вийшла на ринок США

Після трьох успішних виставок в Амстердамі та однієї в Яньтаї, WBWE вийшла на ринок США.

World Bulk Wine Exhibition (WBWE) розпочинає підготовку до першої виставки в США, яка відбудеться в Санта-Роза, Каліфорнія, 8 і 9 червня. Цей час збігається з сезоном збору врожаю в південній півкулі.

Якщо ви винороб або переганяєте напої на основі вина, цей ярмарок стане воротами на ринок, який купує найвищу якість за найвищою ціною.

Організатори два роки працювали над цим новим проєктом, щоб об’єднати виноробів та покупців із США та за його межами. Санта-Роза (Сонома, Каліфорнія) є ідеальним місцем для виставки через свою доступність і тому, що це свого роду бізнес-центр для виноробів та покупців.

Читайте також: WBWE 2022 відкрила реєстрацію

WBWE є ідеальним місцем для високоякісних вин та виноробів, які хочуть залучити великих покупців із США. У виставці візьмуть участь виробники, які продають оптом, у мішках, у коробках, у банках чи пляшках під приватною торговою маркою — ті, хто відчуває потребу розширити свій кругозір та навчитися працювати в американському секторі. Тому цей ярмарок є воротами на ринок, який у 2021 році купив вина на 5,61 мільярда євро.

«Ми не маємо наміру копіювати моделі інших ярмарків, які проводяться в США. Ця виставка доповнить усі інші та відрізнятиметься від решти. Наша формула заснована на бізнесі, безпеці та ефективності. Такий принцип працював в Амстердамі та в Яньтаї, тепер ми збираємося привезти його в Санта-Роза. Ми вже зв’язалися з великими американськими покупцями, які на WBWE планують шукати вина з найменуванням походження, захищеним географічним зазначенням або з сортовим найменуванням, а також звичайні вина для купажування, ігристі вина, ароматизовані напої, такі як вермути, бренді та інші спиртні напої.

Американські споживачі хочуть вина високої якості, і вони платять найкращі ціни; вам потрібно лише побачити дані за останні кілька років. Учасники виставки повинні представити свої найкращі продукти та своїх найкращих торгових представників, і вони будуть вести бізнес», – розповіла Отілія Ромеро де Кондес, генеральний директор WBWE.

На Всесвітній виставці наливних вин також будуть розглянуті питання, які найбільше хвилюють виноробний сектор та його майбутнє. А саме: економіка ринку, збереження води, технології, розумна упаковка, транспорт. Усе це є частиною насиченої програми конференцій, круглих столів та дегустацій, де своїми думками та досвідом ділитимуться провідні експерти ринку. Більше інформації очікуйте згодом.

Американська виставка WBWE проходитиме під гаслом «розширюємо горизонти», цей ярмарок стане вашими воротами до ділових угод у США та решті світу.

Додаткова інформація та реєстрація: www.worldbulkwine.com

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті