Wines of Portugal Grand Tasting 2021: українські винороби перейняли закордонний досвід виготовлення вина від португальських фахівців

 Wines of Portugal Grand Tasting 2021: українські винороби перейняли закордонний досвід виготовлення вина від португальських фахівців

У червні в Києві відбулася перша велика кругова дегустація Wines of Portugal Grand Tasting 2021. 29 кращих виноробних господарств Португалії представили свої вина українським виноробам. Про це повідомляє Posteat.

Дегустація Wines of Portugal Grand Tasting 2021 відбулася у рамках всеукраїнської кампанії, спрямованої на ознайомлення українських фахівців з винним ринком Португалії. Гості події продегустували більше 290 зразків португальського вина. Більше 300 українських фахівців галузі виноробства перейняли успішний закордонний досвід виготовлення вина, адже Португалія, як зазначили представники країни на заході, займає 9-е місце в світі за експортом вина, 11-е – за виробницвом.

Президент Асоціації Португальського виноробного сектора ViniPortugal Фредеріко Фалькао зазначив:

– Вперше Wines of Portugal приїхали в Україну – і успішно! Подія зібрала найвпливовіших представників індустрії в одному місці. Ми дуже задоволені, оцінили відмінний рівень організації та високий інтерес до португальськиХ вин. Ми точно ще повернемося!

Читайте також:

CrownПерегона 2021: відомі перші імена лідерів дегустаційного конкурсу

Закарпаття має всі шанси стати українським Бордо

 

 

 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар