Wine&Spirits Trade Show запрошує до участі 26–27 квітня у Києві

 Wine&Spirits Trade Show запрошує до участі 26–27 квітня у Києві

Нове Wine&Spirits Trade Show відбудеться 26–27 квітня в одному з наймальовничіших куточків української столиці — у парку «Наталка». Wine&Spirits Trade Show – новий проєкт від організаторів міжнародної виставки вина, алкоголю та пива Wine&Spirits Ukraine.

Вже шість років поспіль ця виставка Wine&Spirits Ukraine є одним із найважливіших українських майданчиків для спілкування й бізнесових контактів для баєрів торговельних мереж та представників HoReCa, місцем, де імпортери та дистрибʼютори мають можливість знайти постачальників якісних алкогольних напоїв, а виробники – надійних партнерів.

До участі у Wine&Spirits Trade Show запрошують виробників вин і міцних напоїв з України та інших країн, а також імпортерів вин та алкоголю. Особлива увага буде приділена сегменту HoReCa, адже захід відвідають закупівельники ресторанів, барів, готельних комплексів та розважальних закладів, баєри українських торговельних мереж та іноземні імпортери, експерти, сомельє, представники ЗМІ, інфлюенсери.

Організатори готують цікаву та насичену програму. Для тих, хто хоче здобути актуальну інформацію та нові знання, буде організована Wine&Spirits Conferencе з лекціями від досвідчених експертів та воркшопами з формування винної карти. Також у програмі – Wine&Spirits Academy з дегустаціями, майстер-класами для сомельє та презентаціям від виробників.

Однією з важливих подій нового трейд-шоу стане черговий дегустаційний конкурс Ukraine Wine&Spirits Awards. Найкращі українські й міжнародні сомельє та експерти дегустуватимуть та оцінюватимуть нові релізи винного й алкогольного ринку. 

Детальна програма Wine&Spirits Conferencе та Wine&Spirits Academy буде опублікована на сайті.

Читайте також:
У Таллінні відкривається винний бар українських вин
У ННЦ ІВіВ імені В.Є. Таїрова готуватимуть докторів філософії за спеціальністю «Садівництво та виноградарство»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті