WBWE – перший міжнародний винний ярмарок, який відбувся на заході в 2021 році

 WBWE – перший міжнародний винний ярмарок, який відбувся на заході в 2021 році

23 листопада 13-та виставка WBWE (World Bulk Wine Exhibition) зібрала 265 виноробних підприємств із 15 країн та прийняла понад 4000 професійних відвідувачів із 57 країн.

Іспанія, найбільша країна-експортер балкового вина за об’ємом (12,5 мільйона гектолітрів, включаючи продаж наливного вина та вина в bag-in-box), була представлена 107 виноробами та кооперативами.

Країни-виробники, такі як Іспанія, Франція, Італія, Аргентина, Південна Африка, Чилі, Австралія та США, знову відіграли важливу роль на виставці, поряд з новими гравцями ринку, які стають все більш значущими у глобальному сценарії. Македонія, Румунія, Угорщина та Україна також закрили угоди під час першого ярмарку B2B, проведеного на Заході у 2021 році.

Стартував і урожай 2021 року. На ярмарку в Амстердамі представлено майже 80% міжнародного винного ринку. Ця подія вже стала найбільшою зустріччю у світі, присвяченій торгівлі великими об’ємами вина, упаковці, приватним торговим маркам, методам упаковки для безтарних вин та вина типу bag-in-box.

Зона пропозицій була представлена ​​сортовими винами, винами із зазначенням походження та/або із захищеною географічною назвою, а також універсальними винами для купажів, ароматизованих вин, ігристих вин, бренді та винних дистилятів. По суті, широка і різноманітна пропозиція, спрямована на задоволення запитів і потреб покупців з різними смаками.

«Бізнес та якість» – саме ці два слова найбільш яскраво можуть охарактеризувати цьогорічний ярмарок. «Чудова якість на Міжнародному конкурсі оптових вин (IBWC)» та різноманітні та чудові смаки на всій виставці. Виноробні, що пропонують балкові вина преміум-класу та вина різних найменувань, були найбільш популярними серед покупців вин. Більше того, на ярмарку покупці знайшли вина, яких вони потребували, щоб задовольнити потреби ринку з високим попитом та низькими врожаями.

13-та WBWE позиціонує себе як найкращий бізнес-майданчик для міжнародних покупців і виноробень для укладання угод.

На конференції також обговорювалися економічні наслідки Covid-19, поряд з тим, як протистояти новим викликам ринку та поточним логістичним обмеженням.

Нові тенденції майбутнього ринку та нові методи упаковки були розглянуті та відіграли значну роль на дискусійному форумі. Дизайн, альтернативна упаковка та балкове вино йдуть пліч-о-пліч. Експерти цього сектору також займалися електронною комерцією та приватними торговими марками.

Організатори підкреслюють важливість першої в історії європейської дегустації наосліп, що порівнює консервовані та бутильовані вина. Протягом останніх двох днів Роберт Вільямс та Метью Бауман демонстрували чудову якість консервованих вин за допомогою такого порівняння. За словами Баумана, «у 2025 році 10% світового споживання вина становитиме консервоване вино».

WBWE завжди був активним прихильником екологічних зобов’язань. Ось чому стабільність є ключовою темою на дискусійному форумі. Це не швидкоплинна забаганка; з кожним днем ​​екологічність набуває все більшого значення для кінцевого споживача.

Організатори WBWE розуміють бізнес як щось, що має супроводжуватися обговореннями та роздумами щодо майбутніх тенденцій; і в цьому сенсі синергія та розмови, що виникли в результаті цієї теми, дозволяють професіоналам приймати більш обґрунтовані рішення та знаходити кращі рішення для своїх повсякденних завдань як у лабораторіях, так і в польових умовах.

Успішна реалізація бізнес-платформи VMarket – ексклюзивного сервісу від WBWE – триватиме до 29 листопада, тим самим дозволяючи покупцям та продавцям продовжувати вести переговори та укладати угоди.

Провідні міжнародні оператори, а також компанії будь-якого розміру та з усіх областей сектору наповнювали цей ярмарок протягом цих двох днів. Різноманітність винної пропозиції та бізнес-модель, орієнтована на рентабельність, перетворили цей ярмарок на захід, на якому укладається більша кількість угод та угод щодо упаковки (як за походженням, так і за місцем призначення).

Успішне завершення 13-ї виставки WBWE в Амстердамі залишило важливі роздуми. А також окреслило майбутнє виставки в США: організатори повідомили, що WBWE USA відбудеться 8-9 червня 2022 року у Санта-Розі, Каліфорнія.

Читайте також: «World Bulk Wine Exhibition-2021 – місце, де займаються винним бізнесом», – Отилія Ромеро де Кондес, директорка WBWE

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті