WBWE 2022 відкрила реєстрацію

 WBWE 2022 відкрила реєстрацію

Після успіху 2021 року Всесвітня виставка наливних вин (WBWE) оголошує про старт реєстрації учасників на події 2022 року. WBWE 2022 в Амстердамі відбудеться у виставковому центрі RAI 21-22 листопада. А 8-9 червня WBWE USA відбудеться в Санта-Роза, Каліфорнія. Це нове супутникове шоу, зосереджене головним чином на ринках Північної та Південної Америки.

Кілька компаній, які брали участь, незважаючи на складні обставини Covid-19, вже зарезервували свій стенд, маючи позитивний досвід минулого року. «Покупці справді прийшли підписувати контракти», – каже Квентін Фішер, директор виноробного кооперативу Фабреза з регіону Корб’єр на півдні Франції.

Читайте також: WBWE – перший міжнародний винний ярмарок, який відбувся на заході в 2021 році

Безсумнівно: WBWE, яка з’явилася 14 років тому з метою приділити ринку оптових вин належної уваги, зарекомендувала себе як ярмарок B2B, де міжнародні покупці та брокери мають можливість відкрити та скуштувати значну частку вінтажних вин у світі, і все це в одному місці протягом двох днів. 21-22 листопада для відвідувачів в Амстердамі у повному доступі буде широкий асортимент вин наливом і в коробці, вина з найменуванням походження або захищеного географічного зазначення, вина з найменуванням сортів, генеричних вин, що використовуються для сумішей, ігристі вина, ароматизовані, такі як вермут, бренді і, звичайно ж, дистильовані продукти. У спеціальному розділі будуть представлені чудові вина суперпреміум-класу для стороннього розливу або для розливу під приватною маркою; виноробні підприємства, які виробляють продукцію у достатній кількості та такої якості, яку вимагає ринок.

Цього року нові технології, креативність, нова упаковка, брендинг та електронна комерція займуть привілейоване місце на ярмарку. WBWE аналізує ринок і пропонує різноманітні рішення для такої широкої та повної можливостей галузі, як винний бізнес. #bulkwinerevolution цього року буде відчуватися як ніколи на WBWE22.

Читайте також: Винна революція: Вперше виставка балкових вин WBWE відбудеться в США

Цього року організатори WBWE вперше принесуть свій досвід до Америки. WBWE США відбудеться 8-9 червня 2022 року. Ця дата збігається з презентацією врожаю південної півкулі. Таким чином, ярмарок продовжує свою експансію на одному з найцікавіших ринків світу; США є країною номер один у світі зі споживання вина і, у відсотковому співвідношенні, країною-лідером за обсягами продажів вина у великій кількості. Вибір Санта-Роза (Сонома, Каліфорнія) не випадковий, оскільки це стратегічне місце для виноробної промисловості поряд з Напою – Каліфорнія виробляє 95% вина зі США. Крім того, Санта-Роза також є чарівним містом, бізнес-центром для багатьох виноробів, з доброю розв’язкою, зручним для покупців і продавців як місцевих, так і міжнародних.

На першому в історії північноамериканському WBWE міжнародні покупці та брокери матимуть можливість відкрити та скуштувати велику частину світового врожаю в одному місці та всього за два дні: бізнес-формула, заснована на торгівлі, безпеці та ефективності.

За кілька місяців до події іспанські та французькі виноробні вже проявили свій інтерес; а виноробні з Аргентини вже підтвердили свою участь. World Bulk Wine USA 2022 стане ярмарком можливостей для бізнесу як для американських виноробних заводів, так і для виноробних заводів за межами США, які прагнуть розширити свою клієнтську базу.

Додаткова інформація та реєстрація: www.worldbulkwine.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті