Виставковий проект BEVIALE MOSCOW 2019 виступить партнером П`ятого Міжнародного форуму пивоварів і рестораторів, 12-13 квітня, Київ

 Виставковий проект BEVIALE MOSCOW 2019 виступить партнером П`ятого Міжнародного форуму пивоварів і рестораторів, 12-13 квітня, Київ

Головним виставковим партнером Ювілейного Міжнародного форуму пивоварів і рестораторів – весна 2018 виступила найбільша у Східній Європі виставка технологій виробництва та упаковки вина, пива та безалкогольних напоїв Beviale Moscow 2019. На майданчиках міжнародного проекту збираються продавці, покупці, дистриб`ютори, виробники готових напоїв, сировини, тари, обладнання та упаковки, а також компанії, які пропонують нові технології і додаткові послуги в цій галузі. Одна з центральних тем виставки – пивоваріння, з 2018 року особлива увага надається саме крафтовому пивоварінню, тому Beviale Moscow вже не перший рік підтримує Міжнародний Форум пивоварів та рестораторів. Цьогоріч захід відбудеться в Києві на території готельно-ресторанного комплексу «Трипільське сонце». За традицією організаторів – видавничого проекту «Технології та інновації», він стане дводенним і включить конференц-день, Пивний тур «Крафтовий шлях» та колабораційну варку крафтового пива.

Beviale Moscow сфокусована на специфіці східноєвропейського ринку – це перша і єдина виставка, що збирає під своїм дахом всю індустрію напоїв країн Східної Європи. У 2015 році вона проводилася вперше та мала грандіозний успіх, надалі відзначаючи подальше збільшення числа експонентів, розширення площ і зростання числа відвідувачів. З 27 лютого по 1 березня 2018 року Beviale Moscow втретє відкрила свої двері для фахівців індустрії напоїв, зібравши понад 4 тисячі відвідувачів з понад 30 країн світу. Експозиції, семінари, лекції та майстер-класи торкнулися питання всього технологічного ланцюжка виробництва.

Спрямована на актуальні тенденції розвитку ринку напоїв Beviale Moscow 2019 знову підніме найактуальніші теми пивоваріння, виноробства, виробництва безалкогольних напоїв, технологій, упаковки, дизайну, розливу, тари та сировини. пов`язані з родинними сферами, і представить велику кількість новинок. Наступного року Міжнародна виставка відбудеться 19-21 лютого у виставковому центрі «Крокус Експо».

А незабаром розпочнеться Ювілейний V Міжнародний Форум пивоварів та рестораторів у Києві. Програма Форуму розрахована на аудиторію власників і керівників пивних закладів, пивоварів-практиків, лаборантів, технологів, фахівців з продажу пива, від представників міні-пивоварень і пабів до середніх пивзаводів, а також домашніх пивоварів і тих, хто лише мріє відкрити для себе новий успішний бізнес, пов’язаний з пивом, і, звичайно, шеф-кухарів сфери «пивної кухні». Теми презентацій, виступів, практикумів та дискусій охоплять весь ринок пива та супутні напрями: від сировини, обладнання й процесу створення пива – до його правильної презентації і продажів, формування культури споживання.

На учасників конференц-дня, 12 квітня, очікують: обговорення актуальних тенденцій розвитку пивоварної галузі за участю відомих пивоварів і рестораторів, депутатів, представників владних структур; технологічний форум «Ставка на якість» з європейськими та українськими експертами; круглий стіл «Юридичні основи пивного бізнесу від А до Я»; обговорення в секціях про економіку пивного закладу; ефективний пивний маркетинг і секрети успішних продажів в ресторанах-пивоварнях, пивних ресторанах, пабах, барах, спеціалізованих магазинах, через Інтернет тощо; про розвиток домашнього пивоваріння «Від хобі до бізнесу». Окремо відбудеться семінар-практикум для шеф-кухарів ресторанів-пивоварень та пабів «Пивна кухня: традиції та інновації».

Ширшою та різноманітнішою стане виставка обладнання, технологій, сировини й інших продуктів для пивоваріння від провідних вітчизняних і європейських виробників.

Додана нова секція — майстер-класом для шеф-кухарів пивних закладів «Пивна кухня: традиції та інновації», який проведе особисто Галина Лосєва, член правління «Українського Кулінарного союзу», член Всесвітньої асоціації кулінарів усіх континентів (WACS), лауреат міжнародних кулінарних конкурсів у різних країнах світу, суддя міжнародного класу, співвласник комплексу «Трипільське сонце». Триватиме він з 10:30 до 13:00, паралельно з основною програмою конференц-дня.

Приємним завершенням інформаційно-насиченого дня стане фуршет з презентацією авторських страв від Головного Організаційного партнера Форуму – ресторанно-готельного комплексу «Трипільське сонце». Пройде також Народна Дегустація найкращого пива українських крафтових пивоварень, із визначенням переможців і врученням призів.

13 квітня відбудуться кілька заходів одночасно. Захопливим стане Пивний тур «Крафтовий шлях» в кращі столичні ресторан-пивоварню, пивний ресторан, паб і спеціалізований магазин крафтового пива. Сповненою спілкування та творчості – колабораційна варка пива з зірками українського та зарубіжного крафту в пивоварні «Крапка Кома».

Встигніть зареєструватися! Більше інформації на сайті beertechdrinks.com та сторінці у Фейсбук.

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Головний Виставковий Партнер Форуму – Beviale Moscow-2019

Генеральний юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери».

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна»

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайти Restaurant NEWS EU, BeerPlace, портал Profibeer.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар