Виставка Wine&Spirits Ukraine відбудеться 1–3 листопада в Києві

 Виставка Wine&Spirits Ukraine відбудеться 1–3 листопада в Києві

Виставка Wine&Spirits Ukraine – одна з найвизначніших подій у винно-алкогольній індустрії України.  Це платформа для зустрічі, спілкування й налагодження ділових зв’язків між виробниками вин та алкогольних напоїв, ритейлерами, сомельє, рестораторами, імпортерами та дистриб’юторами з України та закордону. Вже незабаром, 1–3 листопада, Wine&Spirits Ukraine знову відбудеться в Києві. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер виставки уже впродовж багатьох років. 

На виставці збереться понад 100 виробників вин та спиртних напоїв з України та закордону. Серед учасників виставки будуть імпортери алкогольної продукції, представники роздрібного та ресторанного бізнесу, імпортери та дистриб’ютори з усіх регіонів України, закордонні імпортери, які шукають українські продукти у свій портфель.

Свою продукцію за об’єднаним стендом презентують члени Асоціації крафтових виноробів України та Асоціації крафтових дистиляторів України. Запланована експозиція пива та слобоалкогольних напоїв BeerEx Ukraine.

Також на виставці будуть відомі імена переможців дегустаційного конкурсу Ukraine Wine&Spirits Awards. Конкурс проходить за підтримки та участі Асоціації сомельє України та Міжнародної Асоціації сомельє відповідно до стандартів Міжнародної організації винограду і вина OIV. В журі конкурсу цього разу — відомі українські винні експерти, сомельє, а також закупники торговельних мереж. А також відбудеться Всеукраїнський Конгрес Виноробів.

Цього разу виставка проводиться спільно з World Food Ukraine – 26 Міжнародною виставкою продуктів харчування та напоїв.

Як минула виставка Wine&Spirits Ukraine навесні цього року – читайте в журналі «Напої. Технології та Інновації» № 2 (2023).

Журнал можна безкоштовно завантажити на сайті або придбати друковане видання, звернувшись у редакцію за контактами:
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті