Випити пива й допомогти ЗСУ: в Луцьку відкрили атмосферний паб

 Випити пива й допомогти ЗСУ: в Луцьку відкрили атмосферний паб

Щоб збільшити кількість та якість донатів, двоє волонтерів із Луцька відкрили оригінальний паб «Перший Волонтерський». Там не лише наливатимуть пиво й подаватимуть різні снеки, а й продаватимуть сувеніри з фронту. Про це йдеться в сюжеті 12 каналу, пишуть «Волинські новини».

Дизайн пабу – особливий. Столи зроблені з дошок, привезених із різних фронтових напрямків. На стелі – величезна маскувальна сітка, на підвіконні – осколки, які мало не вбили захисників, а на барній стійці – гільзи та дірява військова каска російського солдата. Вклалися в його відкриття двоє волонтерів із ГО «Військова пошта» Павло Цапюк та Олександр Сидорук. Половину прибутку від роботи закладу віддаватимуть на потреби української армії.

Заробляти в «Першому Волонтерському» планують стравами й випивкою, а також сувенірами з фронту. Гроші з продажу стріляних гільз, уламків боєприпасів та інших фронтових артефактів, на відміну від іншої виручки, не ділитимуть навпіл. Уся сума йтиме на потреби військових підрозділів.

– Пізніше будуть зроблені лейбли зі сталі чи гільз, щоб людина, яка сідає, знала: «О, нічого собі, цей ящик із бахмутського напрямку привезений». І приблизна дата буде встановлена, – анонсує Павло Цапюк.

Попри те, що заклад має символічну назву «Перший Волонтерський», працюють у пабі наймані працівники: бармени, кухарі, офіціанти.

– Якби робили це повністю як волонтерську діяльність, то воно тоді не запрацювало би в аспекті комерції. Тут має бути заклад, який зароблятиме кошти, щоб цими коштами ефективно наповнювати провійськові проєкти, – наголошує Павло Цапюк.

Сталого меню поки немає. Шеф-кухар працює над його розробленням. Паб пропонуватиме різні снеки до пива, основні страви з курки та риби. Серед напоїв – крафтове пиво місцевого виробника та два види безалкогольного напою з пивоварні Дніпра.

Також заклад радий бути платформою для різноманітних заходів. Тут готові приймати виставки, творчі вечори, організовувати навчання й навіть плести маскувальні сітки. Днями тут показали виставку, привезену з Рівного.

Ще у планах власників пабу – продавати й готувати особливу каву. Її військові будуть обсмажувати просто на фронті. Зерна бійцям привозитимуть волонтери разом із допомогою. Цю каву в «Першому Волонтерському» будуть продавати з відчутною націнкою, щоб більше грошей збирати на допомогу ЗСУ.

Читайте також:
Відкрийте для себе новий вимір вашого новоанглійського IPA з дріжджами Fermentis® SafAle™ K-97
Як українська крафтова броварня MOVA змогла успішно вийти на європейські ринки

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті