Вино з самого серця півночі України увійшло до проєкту «Дорогами смаку та вина»

 Вино з самого серця півночі України увійшло до проєкту «Дорогами смаку та вина»

Навесні Чернігівщина приєдналася до туристичного проєкту «Дорогами смаку та вина», який вже три роки реалізується в Україні. Одним із учасників цього проєкту стала перша ліцензована виноробня на півночі України «Vinoman».

Туристичний проєкт «Дорогами смаку та вина» об’єднав виробників унікальної харчової продукції, які створюють локальні продукти та надають туристичні послуги, і таких на Чернігівщині набралось чимало. Та найунікальнішим, і, напевно, найнесподіванішим для Чернігівського краю стало виробництво вина.

Винороб із Жавинки, що на Чернігівщині, Борис Слабошевський вже майже десять років займається виготовленням вин. Колишню будівлю рибгоспу він перетворив на своєрідний замок з винним погребом, виробничим приміщенням та дегустаційною залою. Це перша ліцензована виноробня на півночі України «Vinoman».

Власник винарні Борис Слабошевський створює крафтові вина — Шардоне, Мерло, Піно Розе, які вже отримали нагороди на фестивалі Odessa Wine Week. А віднедавна готовий приймати туристів, маючи для цього гарну терасу над затокою Десни та добірні вина, що ними можна поласувати, споглядаючи красивий ландшафт. Зможуть гості й ознайомитись з його фруктовим садом та виноградником.

Найбільше свої вина Борис Слабошевський реалізує через сайт. Та винороб вважає, що найкращим знайомством з його винами для споживача є саме відвідування виноробні. Саме тому виноробня «Vinoman» приєдналась до проекту «Дорогами смаку Чернігівщини».

«Сьогодні конкуренція дуже велика, особливо закордонних вин. Ми за те, щоб в Україні розвивався винний туризм, і тим самим споживач знайомився з продукцією крафтових виробників, якими ми сьогодні є, – говорить Борис Слабошевський. – Адже люди по-різному сприймають новий продукт, а коли це вино, та ще й із Чернігівщини – регіону, де виноград не надто популярний. А коли люди приїздять, дегустують наші вина, то в них складається зовсім інше враження. Душевна атмосфера під час дегустації натуральних авторських вин та локальних закусок не може лишити байдужими справжніх поціновувачів винної культури. Мало хто знає, що на Чернігівщині роблять вино, але хто побуває тут – всім дуже цікаво. Для нас найважливіше – це встановити контакт і завоювати довіру наших споживачів».

Читайте також: Полинове вино та Вилковський виноград Новак з Української Бессарабії увійшли до Атласу «Ковчег Смаку України»

Читайте також: Богдан ПАВЛІЙ: «Виноробство – покликання і справа мого життя»

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті