Виноробні «Шато Чизай» виповнилося 28 років!

 Виноробні «Шато Чизай» виповнилося 28 років!

Нещодавно відома виноробня «Шато Чизай», що на Закарпатті, відмітила День народження: компанії виповнилося 28 років. Нову історію виноробства в Україні, на Закарпатті, підприємство почало творити в листопаді 1995 року.

– У 29-й рік життя компанія входить у статусі однієї з провідних виноробень України. Наші лози дорослішають, зростає досвід і розширюється асортимент. Першими створивши в області повний цикл виробництва ігристих вин Carpathian Sekt за методом Шарма-Мартінотті, ми пішли далі. І за кілька днів до річниці випустили перше ігристе Закарпаття за традиційним методом шампанізації з ексклюзивних для України сортів – Sekt Selection. Цьогоріч відкрили нове виробництво, де вже створюємо оригінальні виноградні міцні напої Grape Blend. Скоро презентуємо коньяк. Мета – зміцнити і цю славу Закарпаття. Ми робимо вино, яке супроводжує українців у приємні моменти життя. А ще – розповідає світу про Україну і про те, на що вона здатна. Цього року список держав, куди експортуємо вино made in Ukraine, перевищив два десятки. Приємно там бачити не тільки США та Японію, а й Італію та Францію. У нас багато подій і багато змін. Але лишаються незмінними безкомпромісні вимоги до якості, повага до споживачів, відповідальність, щирість. Любов до землі, любов до справи. І творчі пошуки, – зазначає засновник і власник «Шато Чизай» Геннадій Гутман.

Також Геннадій Гутман розповів, що компанія готується презентувати особливу новинку:

– 28 років – час не тільки відроджувати легенди, такі як «Троянда Карпат», а й створювати нові. Маємо підстави вважати, що це стане знаковою подією виноробства України.

Більше про виноробню «Шато Чизай» читайте в журналі «Напої. Технології та Інновації» № 4–5 (2022 р.). Журнал можна завантажити безкоштовно за посиланням.

Також можна передплатити журнал «Напої. Технології та Інновації» на 2024 рік. Для цього звертайтеся за контактами:

Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Читайте також:
Компанія «Шато Чизай» презентувала перше закарпатське ігристе вино Sekt Selection, створене традиційним методом

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті