Винороб і музикант Олег Скрипка на фестивалі у Львові чавив ногами виноград + ВІДЕО

 Винороб і музикант Олег Скрипка на фестивалі у Львові чавив ногами виноград + ВІДЕО

22-24 жовтня у Львові пройшло традиційне Свято сиру і вина. Його називають головною гастрономічною подією осені, яка зібрала кращих виробників і чимало містян та туристів.

Цьогріч, окрім дегустації вин, сирів та інших смаколиків, головною атракцією свята стала чавильня винограду. Виноград сорту Ізабелла поклали у великі діжки, учасники конкурсу взули гумові чоботи, спершу покуштували виноград і за командою почали його чавити. Хто швидше заповнить графин соком, той переміг.

Читайте також: У Києві відбудеться Міжнародний Дегустаційний конкурс вин і спиртних напоїв Ukraine Wine&Spirits Awards

Долучився до процесу “музичний сомельє”, як він сам себе називає, лідер гурту “Воплі Відоплясова”, музикант і винороб Олег Скрипка.

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті