Виноградники ДП «Таврії» можуть розпаювати

 Виноградники ДП «Таврії» можуть розпаювати

Виноградники «Таврії» під Новою Каховкою можуть розпаювати. Дочірнє підприємство Дома марочних коньяків планує від них відмовитись. Про це повідомляє newday.kherson.

Про скорочення біля ста працівників дочірнього підприємства «Таврія» і його намір відмовитись від вирощування винограду на території Дніпрянського і Райського старостинських округів на сесії Новокаховської міськради 9 квітня розповіла депутатка від «Партії місцевого самоврядування», завідувачка ясла-садку №12 «Барвінок» з Обривки Тетяна Мосьпан.

– Жителі Обривки, Тополівки, Дніпрян, Основи занепокоєні ситуацією, що склалась на ДП «Таврія». Там постало питання масового скорочення працівників через ситуацію в країні, – сказала вона.

Інформацію підтвердив міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. За його словами, ДП «Таврія» заявило про намір відмовитися від використання виноградників, які займають територію більше ніж 1 тис. га.

– Ми вже говорили з директором ДП «Таврія» Андрієм Олійником. Як варіант є пропозиція розпаювати виноградники і звернутися до людей, щоб вони забрали їх собі безоплатно. Підприємство попередньо заявляє про готовність забирати у них виноматеріали на переробку. Але як вирішиться все остаточно – дізнаємось згодом. Ми теж стурбовані цією ситуацією. Зараз треба шукати варіанти. І ми намагаємось домовитись з підприємством, – розповів він.

Основним видом діяльності ДП «Таврія» є вирощування винограду. Воно поступало на переробку на базове підприємство – ПрАТ «Дім марочний коньяків «Таврія». Як зазначив Володимир Коваленко, там планують відмовитись від вирощування власного винограду, оскільки набагато дешевше виробляти алкогольні напої з завезеного спирту.

В самому Домі марочних коньяків «Таврія» ситуацію пообіцяли прокоментувати найближчим часом.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар