Вино від Vinoman розіграють на благодійному аукціоні для допомоги тваринам, постраждалим унаслідок війни

 Вино від Vinoman розіграють на благодійному аукціоні для допомоги тваринам, постраждалим унаслідок війни

«Винарня», перша у Львові онлайн-крамниця вин України, проводить благодійний розіграш із метою зібрати кошти для допомоги організації UAnimals, що опікується тваринами, які постраждали внаслідок воєнних дій на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомлено на офіційній інстаграм-сторінці компанії.

Початкова ціль проєкту – 10 тис. грн, які мали зібрати до 22 липня. Проте цю суму зібрали раніше, тому ціль збільшили до 15 тис. грн. Всі охочі ще можуть долучитися до аукціону.

Умови участі прості: потрібно надіслати донат (мінімум 50 грн) за реквізитами банки Монобанку, прокоментувати допис на сторінці «Винарні» з оголошенням про аукціон та надіслати скриншот оплати. Кількість донатів необмежена. 22 липня серед усіх, хто задонатив, розіграють пляшку українського вина Rose Cabernet від Vinoman.

Реквізити рахункуви можете знайти за посиланням.

Для тих, хто залишився без турботи, голодними, беззахисними та на окупованих територіях. Це не тільки про котиків та песиків, це і про коней, які після спалених стаєнь не мають де пастися, це і про птахів та диких тварин, які отримали поранення під час війни. Їм всім потрібна наша допомога, – зазначають організатори розіграшу.

Читайте також:
Як правильно використовувати бочку для витримки вина?

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті