Вино 46 Parallel Wine Group здобуло нагороду на міжнародному дегустаційному конкурсі London Wine Competition

 Вино 46 Parallel Wine Group здобуло нагороду на міжнародному дегустаційному конкурсі London Wine Competition

Третій рік поспіль вина 46 Parallel Wine Group здобувають нагороди на міжнародному дегустаційному конкурсі London Wine Competition. Цього року бронзовою медаллю відзначили Grand Admiral Proudly Ukrainian, vintage 2018. У загальному це 86 нагорода компанії.

– Нам особливо приємно що саме це вино отримало нагороду. Grand Admiral Proudly Ukrainian – наш особливий лімітований реліз до 30 річниці незалежності України! Пишаємося своїм походженням, продовжуємо закохувати в українські вина весь світ! – йдеться у фейсбук-повідомленні компанії.

Власниця компанії 46 Parallel Wine Group Анна Горкун розповідає, що це 12 медаль виноробні у Великій Британії за 3 роки роботи.

– Якби ви знали, як складно далась нам участь у цьому конкурсі… коли логістика не працює.. коли відправити вино на конкурс, як усі нормальні люди ти не можеш, бо в тебе ні DHL, ні FedEx, ні навіть наша улюблена Нова Пошта чи Укрпошта або не працює в принципі, або не приймає акцизний товар попри всі підтвердження, що це не контрабанда, а реальні зразки для всесвітньовідомого конкурсу. Одне скажу, я рада, що не даремно були витрачені зусилля виноробів зокрема,  команди в цілому, – йдеться у повідомленні Анни Горкун.

Конкурс London Wine Competition проводиться в Великобританії з 2017 року і є одним з провідних міжнародних конкурсів вин, де оцінюється не тільки їхня якість, але й, зокрема, співвідношення якості та ціни. До складу журі входять професійні сомельє, байєри найбільших роздрібних мереж, авторитетні винні експерти, власники виноробів і власники винних компаній. Цього року на конкурс було подано 1300 вин із понад 32 країн. Вина з Австралії, Іспанії та Португалії увійшли до трійки найкращих.

Читайте також:
Нове число журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» вже можна завантажити безкоштовно!
Odesos Winery презентувала вино, витримане в бочках з-під Бурбону Jim Beam

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті