Вина від “Винного дому Гігінеішвілі” були презентовані на Винному клубі “Галерея” 3 березня

 Вина від “Винного дому Гігінеішвілі” були презентовані на Винному клубі “Галерея” 3 березня

Винний клуб «Галерея», друге засідання якого відбулося 3 березня в ресторані KinZa в Рівному, здивував гостей досконалими винами від «Винного дому Гігінеішвілі». Презентував вина та розповів про технології їх виготовлення головний технолог «Винного дому Гігінеішвілі» Заза Іорганішвілі, корінний грузин.

Грузія здавна славиться своїми винами. Тому організатори Винного клубу «Галерея» вирішили провести дегустацію у грузинському стилі: гості, окрім вин «Винного дому Гігінеішвілі», дегустували ігристі вина Marani, коньяк Sarajishvili. Ці ж напої розігрували серед гостей Винного клубу «Галерея». Також кілька переможців лотереї отримали набори журналів «Напої. Технології та Інновації» і сертифікати на процедури із догляду за обличчям від Медцентру Яни Кравчук.

Винний клуб «Галерея» має ключову особливість – його учасникам не тільки презентують високоякісні напої, а й розповідають, як їх правильно дегустувати. Упродовж дегустації 3 березня головний технолог «Винного дому Гігінеішвілі» Заза Іорганішвілі розповів про представлені на Винному клубі вина, про технологію їх виготовлення, про те, як їх правильно дегустувати.

Гості Винного клубу «Галерея» дегустували три вина «Винного дому Гігінеішвілі»:
•    Rkatsiteli біле сухе 2019 р.;
•    Chardonnay біле сухе 2019;
•    Alibernet червоне сухе 2017.

Rkatsiteli біле сухе 2019 р. – вишукане вино із гармонійною, збалансованою гірчинкою.
Alibernet червоне сухе 2019. – досконале вино із багатим, насиченим, але дуже тонким смаком, із стриманою кислотністю та цитрусовими нотками.
Alibernet reserve червоне сухе 2017 р. – витримане вино із гармонійним, збалансованим смаком із пряним післясмаком та нотками смородини в ароматі.

Заза Іорганішвілі наголосив, що в Україні є величезний виноробний потенціал та вина, якими можна гордитися. Особливо експерт наголосив на цінності українського сорту винограду Одеський Чорний, із якого виготовлене одне з вин, представлених на дегустації, – Alibernet.

Нагадаємо, що Винний клуб «Галерея» відновлений ще з 2010 року. Тоді його заснувала та проводила в  Києві відома журналістка Катерина Конєва. Пропонуємо вам згадати, як минула перша дегустація 9 лютого, та переглянути відео.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар