Відтепер вина з високим рейтингом на Vivino будуть виділені в супермаркетах мережі «Сільпо»

 Відтепер вина з високим рейтингом на Vivino будуть виділені в супермаркетах мережі «Сільпо»

Мережа супермаркетів «Сільпо» оголосила про початок офіційної співпраці з Vivino, найбільшою у світі винною спільнотою та мобільним додатком для оцінювання вина. У межах пілотної програми в торгових залах 37 магазинів «Сільпо» з’явилися торці з винами програми «Власний імпорт», які мають високий рейтинг за оцінками користувачів Vivino. Щоб дізнатися рейтинг вина, можна просканувати його етикетку в додатку Vivino. Згідно зі шкалою Vivino, цікавим та вартим уваги вважають вино з оцінкою від 3,7 і вище. Якщо пілотна програма буде успішна, в листопаді «Сільпо» поширить проєкт на 250 супермаркетів мережі. Про це пише rau.ua.

– Ми бачимо, як відвідувачам інколи складно зорієнтуватися у винному асортименті. Вибір потребує часу, і не кожен хоче спілкуватися з сомельє. Хоча насправді вино – це проста тема. Регалії виробника чи назва не мають великого значення. Вино або вам подобається, або ні. Додаток Vivino зробив вибір вина демократичним та простим процесом. Достатньо просканувати етикетку – і дізнатися середній бал серед інших користувачів. Тому така співпраця повністю відповідає стратегії «Сільпо» з формування асортименту, коли вино – це просто, — розповідає керівник напряму вина Власного імпорту «Сільпо» Анна Пекер.

За словами Анни Пекер, у Vivino швидко й охоче відгукнулися на пропозицію «Сільпо» розпочати партнерство. Співзасновник компанії Хайні Захаріассен зустрівся з командою «Сільпо» у Львові, де поділився своїми думками про розвиток сервісу. До того ж українські користувачі додатка входять у двадцятку Vivino за кількістю сканувань.

– Для нас особливо цікаво співпрацювати з однодумцями, які поділяють нашу культурну місію та пристрасть до вина. У «Сільпо» ми прагнемо, щоб складна та суб’єктивна тема вибору вина стала легкою, — додає Анна Пекер.

Vivino — це система рейтингу вин, яка базується на думках любителів вина на всіх рівнях знань. Використовуючи п’ятизіркову систему оцінювання, понад 64 млн користувачів Vivino надали оцінки та нотатки про дегустацію понад 16 млн вин з усього світу. Це допомагає легко орієнтуватися в процесі покупки вина. Застосунок безкоштовний та доступний для завантаження на пристрої Android, Apple і Windows.

Читайте також:
Відомі члени дегустаційної комісії на другому Всеукраїнському відборі амбасадорських вин
Національна ресторанна премія «Сіль» повертається в оновленому вигляді

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті