Національна ресторанна премія «Сіль» повертається в оновленому вигляді

 Національна ресторанна премія «Сіль» повертається в оновленому вигляді

Цього року Національна ресторанна премія «Сіль» повертається у новому вигляді: 30 жовтня відбудеться SALT Restaurant Innovation Conference – у форматі сучасної освітньої конференції про ресторанні тенденції та інновації.

SALT RIC – це одноденна інтерактивна та практична подія, присвячена:

  • сучасним світовим та українським тенденціям в гастрономії, дизайні та клієнтському досвіді;
  • успішним бізнес-моделям та масштабуванню;
  • ресторанним технологіям, автоматизації, інноваційному маркетингу, штучному інтелекту;
  • нетворкінгу з ключовими вітчизняними та закордонними спікерами.

– Ми організовуємо цей захід задля підтримки ресторанного бізнесу, впровадження інновацій в індустрію для швидкого зростання попри все, а також хочемо додати натхнення для подальшого й ефективного розвитку вашого бізнесу та української гостинності. Ми захоплюємося власниками закладів у галузі HoReCa, які героїчно долають будь-які виклики, знаходять можливості піклуватися про свою команду, допомагають армії, надають підтримку постраждалим, сплачують податки та понад усе намагаються зберегти свій бізнес. Дякуємо всім, хто працює заради перемоги, – коментують організатори події.

Національна ресторанна премія «Сіль» – головна щорічна подія для професіоналів ресторанної індустрії та гостей закладів, які активно стежать за розвитком ресторанного бізнесу в Україні. 

Премію заснував Андрій Скіп’ян, керівник компанії Hoteliero, в 2013 році. Із самого початку журнал «Напої. Технології та Інновації» є інформаційним партнером премії.

Премія збирає понад 2 000 номінантів за рік. Ресторани, бари та заклади іншого формату претендують на звання найкращих у одній із 18 номінацій. Перелік номінацій переглядають щорічно відповідно до стану галузі та досвіду команди попередніх років.

До складу членів журі Національної ресторанної премії «Сіль» входять провідні фахівці ресторанної сфери України: представники ресторанів-переможців минулих років, ресторатори, шеф-кухарі, сомельє, шеф-бармени і лідери думок. Протягом року тричі проводяться зібрання журі. Під час зборів члени журі разом із представником компанії-аудитора ознайомлюються та обговорюють методологію премії, визначають фіналістів і голосують за переможців.

Фінальному голосуванню передують шість місяців відвідування закладів-фіналістів. Кожен заклад-фіналіст відвідують 4 рази різні члени журі. За результатами відвідування виставляються оцінки за такими показниками: кухня, атмосфера, спеціалізація та сервіс. Оцінювання відбувається в особистих кабінетах членів журі, доступ до котрих мають лише журі та аудитор. Остаточні підрахунки голосів здійснюються організатором премії та аудитором, і є абсолютно конфіденційною інформацією до моменту оголошення.

В кінці року проходить грандіозна церемонія нагородження найкращих ресторанів. Подія, що сповнена шалених емоцій! Святу передує колосальна попередня робота, підготовка до вечора розпочинається практично від початку року.

Про те, хто був серед переможців премії у 2021 році, читайте за посиланням.

Читайте також:
Як варити пиво стабільно високої якості – обговорюватимуть на Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті