Новий журнал «Напої. Технології та Інновації» невдовзі вийде друком
Відомі перші учасники фестивалю CRAFT Культура
Організатори благодійного фестивалю крафтового пива CRAFT Культура анонсували перших учасників на офіційній фейсбук-сторінці заходу.
Згідно з анонсом, у заході візьмуть участь такі пивоварні.
Hoppy Hog – крафтова родинна броварня. За 5 років вона перетворилась із маленької домашньої пивоварні на 50 літрів у відому українську пивоварню, що має потужності у 10 тонн. До створення кожного смаку пива у Hoppy Hog авторський підхід. Компанія любить дивувати та не боїться експериментів. Саме це і подобається шанувальникам крафтового пива.
2085 – це пиво з майбутнього. Ідеться не лише про 2085 рік — ми говоримо про футуристичний погляд на світ у цілому й пиво зокрема. Навіть 2085 році ми варитимемо пиво з майбутнього.
Salut! – не просто сидри, це новий погляд на класичні рецептури. На фестиваль вони приготували щось цікавеньке: сидр з пюре маракуї, експериментальний сидромель з кокосовою стружкою та ананасовим соком, кілька класичних сидрів, які були зброджені скандинавським штамом дріжджів, що використовуються у пивоварінні, та ще багато цікавого.
«ШО Бревері» з міста Миколаїв. «Ми настільки любимо варити пиво, що варимо його часом під обстрілами (пити, звісно, теж любимо), а зупинити нас зможе лише ракета у варочному залі. Вже розливаємо по кегах нові сорти та чекаємо тебе на фестивалі!»
MOVA. « Ми – дніпровська пивоварня, що варить комунікації між вами, а на фестах та благодійних заходах, що й комунікації між пивоварами та пивоварнями».
VARVAR. «Мрійте нахабно. З розмахом. Безсоромно. Завжди мрійте про велике. Ми почали з малого, бо, власне, єдине, що ми мали на початку цього всього — це зухвала мрія». Київська пивоварня, що хоче розділити мрію про краще пиво, про щире задоволення від цього напою, про строкату та різноманітну пивну культуру. А головне, що вона хоче розділити усе це з українцями!
Нагадаємо, що цьогоріч фестиваль відбудеться 24–25 вересня із благодійною метою – задля допомоги ЗСУ, військовим підрозділам та переселенцям. До речі, квитком на подію стане фірмовий келих, який можна буде придбати прямо на території фестивалю. 1 келих коштуватиме 150 гривень, а частина грошей з продажу келихів піде на благодійність та допомогу ЗСУ.
Читайте також:
Натуральний лимонад із лохиною та чорницею – новинка від 2085brewery
У ЄС упродовж 2021 року виробництво безалкогольного пива зросло на 20%