Відома програма конференції та дегустаційного конкурсу, присвячених Винам Срібної Землі, 29–30 червня в Мукачеві

 Відома програма конференції та дегустаційного конкурсу, присвячених Винам Срібної Землі, 29–30 червня в Мукачеві

29–30 червня відбудеться дегустаційний конкурс «Вина Срібної Землі» та конференція «Вина Срібної Землі: філософія, стратегія та перспективи розвитку ГЗ». Сформована програма обох заходів. Події організовує Асоціація виноградарів виноробів та дистиляторів Закарпаття разом з IPRSA (проєкт ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства») та FAO (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН). Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер дегустаційного конкурсу та конференції.

Як зазначає голова ГС «Асоціація виноградарів, виноробів та дистиляторів Закарпаття» Олександр Гарновдій, мета конференції – розповісти учасникам, звідки сягають корінням Вина Срібної Землі, обґрунтувати важливість саме такої назви для ГЗ, продемонструвати характеристики цих вин, окреслити сортову базу та майбутні кроки з утвердження та популяризації цих вин.

У конференції візьмуть участь винороби, науковці, представники мистецьких кіл не тільки із Закарпатської області, а й з усієї України. Програма конференції буде максимально різностороння, націлена на те, щоб розкрити філософію та сутність Вин Срібної Землі.

Дегустаційний конкурс «Вина Срібної Землі» відбудеться за день до конференції. Члени дегустаційної комісії конкурсу – фахівці з Румунії, Угорщини, Грузії та члени Асоціації сомельє України. Директор конкурсу – професор Наталія Каменєва; міжнародний спостерігач (представник FAO) – професор Оксана Ткаченко. Дегустаційна комісія буде розділена на 2 групи: окремо для оцінювання білих вин і окремо – для червоних. За регламентом OIV, всі вина перед конкурсом пройдуть хімічний аналіз. Його проведе партнер конкурсу – представник компанії Anton Paar в Україні.

Результати конкурсу будуть оголошені в день його проведення. Нагородження переможців відбудеться в Мукачівському замку Паланок після конференції.

Програма дегустаційного конкурсу та конференції

Детальніша інформація про конференцію та конкурс доступна на фейсбук-сторінці.

Довідки – за телефоном 050 317 94 52 (Олександр Гарновдій)

Читайте також:
Відкрита реєстрація на 45-й Всесвітній конгрес виноградарства та вина, приурочений 100-річчю OIV

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті