Відкрийте для себе технологію NEOS від компанії Tapì Group

 Відкрийте для себе технологію NEOS від компанії Tapì Group

Ринок напоїв розвивається стрімкими темпами з року в рік. Тому компанії-виробники пляшок і корків постійно пропонують новинки, розширюючи свій асортимент і йдучи в ногу з часом і сучасними технологіями. Зокрема, це стосується Tapì – міжнародної групи компаній, яка спеціалізується на дизайні, виробництві та розповсюдженні високотехнологічних пробок для напоїв у Premium і Super Premium сегментах. Тому вироби останнього покоління Tapì – це не лише максимально функціональна, а й естетична продукція, виготовлена з новітніх екологічних матеріалів. Так, цього року Tapì Group перезапустила лінійку NEOS – інноваційну технологію виробництва пробок, яка зменшує вуглецевий слід продукту завдяки використанню полімерів з відновлюваних джерел.

Детальніше про екологічні корки від Tapì Group

Компанія Tapì була заснована 1999 року. Після запуску першого заводу в Італії вона поступово розширила межі свого експортного ринку, а також придбала заводи в Мексиці, Аргентині та Франції. Зараз Tapì Group обслуговує близько 5000 клієнтів у понад 60 країнах світу. Концепція діяльності Tapì Group спрямована на розвиток, інновації та стійкість. Найбільшим активом успіху в компанії вважають саме фахових працівників: загалом до роботи у підрозділах компанії в різних країнах залучено близько 1000 співробітників.

– Наш бізнес був створений молодою, динамічною, повною ентузіазму командою професіоналів. Зараз ми позиціюємо себе як «глобальну бутикову» фірму, яка розробляє корки для преміальних і суперпреміальних напоїв, – наголошують у компанії. – Протягом 20 років ми зосереджені на якості продукції, а інновації тісно пов’язані з виробничим процесом, який базується на використанні відновлюваних джерел енергії. Важливо, що продукція Tapì розроблена для зменшення негативного впливу на навколишнє середовище, а наші інноваційні здібності дозволили нам перетворитися на багатонаціональну групу. Виробники напоїв в усьому світі визнали нам завдяки нашій оригінальності, відчутті дизайну та орієнтації на естетичну привабливість. І це головний рушій нашої місії – розвивати культуру, яка цінує красу, що передається через дизайн наших продуктів.

У 2023 році компанія Tapì зосередила свою роботу на продукції, якій притаманна екологічна стійкість і низький вплив на навколишній світ. Тож відтепер, як зазначають у компанії, екологічність у виробництві алкогольних напоїв має нову суть. Відтак на часі – перезапуск продукту Neos. Ця інноваційна технологія здатна зменшити вуглецевий слід продукту завдяки використанню полімерів з відновлюваних джерел.

– NEOS – це точка прибуття технології, яку компанія Tapì представила ще понад 5 років тому. Вона підтверджує наше покликання як новаторів застосування екологічно стійких рішень у напрямку закорковування в алкогольній промисловості. Протягом багатьох років стійкість була основою цінностей Tapì, тому з технологією NEOS ми прогнемо щодня створювати екологічно чисті системи закорковування, зменшуючи відходи та підвищуючи ефективність нашого продукту. Загалом технологія NEOS – невіддільна частина проєкту Tapì, відомого як LEI, що означає «низький вплив на навколишнє середовище». Це абревіатура, яка визначає корпоративну місію нашої компанії – сприяти зниженню впливу на навколишнє середовище, одночасно піклуючись про планету

Дослідження нових матеріалів, проведені у процесі розробки Neos, вказують на можливість повної відмови від нафти і натомість використання екологічно чистої сировини. При цьому технологічні характеристики виробу та продуктивність залишаються незмінними. Переваги технології NEOS полягають передусім у тому, що вона зменшує вуглецевий слід продукту, сприяє використанню сировини з відновлюваних джерел, зокрема з овочів, а також іншої біомаси та продуктів бродіння. Водночас важливо, що ефективність продукту залишається незмінною. Завдяки розробці технології NEOS компанія Tapì активно використовує біополімери, отримані з сирих рослинних ресурсів, як стійку альтернативу полімерам на основі викопних речовин, що призводить до меншого впливу на навколишнє середовище.

– Так, з використанням технології NEOS ми щоденно прагнемо створювати екологічно чисті системи закорковування пляшок, зменшуючи кількість відходів і підвищуючи ефективність нашої продукції, – наголошують у компанії.

Корки для пляшок, виготовлені з застосуванням технології NEOS, доступний у трьох різних варіантах – Neos, Neos+Alias і Neos+Replica.

– Наша компанія прагне бути лідером тенденцій на ринку. І це – чи не основна рушійна сила нашої місії: розвивати культуру, де цінується унікальний дизайн та технологічність, – зазначає менеджер з маркетингу Tapì S.p.A Паоло БОРАТТО.

Контакти в Україні , Грузії, Молдові та інших країнах Балтії
В’ячеслав Шиш +38 067 360 81 67
v.shysh@tapigroup.com
https://tapigroup.com/

Більше читайте в журналі «Напої. Технології та Інновації» № 3–4, який можна завантажити безкоштовно на сайті.

Щоб придбати друкований випуск або оформити передплату, звертайтеся за контактами:
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті