Відбувся перший онлайн-тур Дорогою вина та смаку Української Бессарабії

 Відбувся перший онлайн-тур Дорогою вина та смаку Української Бессарабії

15 грудня 2020 року було проведено перший онлайн-тур Дорогою вина та смаку Української Бессарабії із реальною дегустацією продукції. Про це повідомлено на сторінці проєкту «Географічні зазначення в Україні» у Facebook.

Згідно з повідомленням, учасники онлайн-туру заздалегідь отримали дегустаційний сет із продуктами, представленими у проєкті «Дорога вина та смаку Української Бессарабії», і дві пляшки вина від одного з виробників. Кожен учасник розклав дегустаційний набір перед моніторами, а тоді підключився до Zoom-конференції. Таким чином, в онлайн-тур вирушило 70 людей, серед яких були блогери, представники ЗМІ, міністерств, блогери тощо.

Як зазначено у повідомленні, онлайн-екскурсію провели координатор презентації, експертка проєкту з питань створення та розвитку Доріг вина та смаку Валерія БОНДАРЕНКО та завідувачка кафедри технології вина та сенсорного аналізу ОНАХТ Оксана ТКАЧЕНКО. Онлайн-тур супроводжувався паралельною дегустацією. Серед локацій були представлені такі заклади: Центр культури вина «Шабо», комплекс етнографічного сільського зеленого туризму та сімейного відпочинку «Фрумушика-Нова», сімейна виноробня «Колоніст», винний льох «Винарія» тощо. На більшості локаціях учасників маршруту зустрічали власники закладів із презентацією своєї продукції – вина, сиру, меду тощо.

Загалом, еногастрономічний маршрут «Дорога вина та смаку Української Бессарабії» має протяжність 800 км та об’єднує 22 учасники, серед яких не лише виробники вин і традиційних продуктів, а й надавачі інших туристичних послуг.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар