Відбулася друга дегустація кращих крафтових вин України 2023

 Відбулася друга дегустація кращих крафтових вин України 2023

Другий дегустаційний семінар-презентація «Споживча дегустація кращих крафтових вин України-2023» за підсумками VII Всеукраїнського дегустаційного Конкурсу «Сорт і теруар. Мікровиноробство. Незламні» відбувся у Київському аналітичному центрі «Клуб експертів» 23 червня. Захід став частиною ініціативи, спрямованої на підтримку та розвиток виноробної галузі в Україні, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Захід відбувся за підтримки Всеукраїнської асоціації виноробів і сомельє, Дому українського вина та Громадської спілки «УКРСАДВИНПРОМ». Вони – не лише організатори, а й як активні учасники процесу підтримки та розвитку вітчизняного виноробства.

У своєму виступі засновник Клубу експертів Максим Уракін наголосив на важливості підтримки українських виробників вина.

– Кожна пляшка вина, виготовлена в Україні, – це не лише висока якість і смачний продукт. Це ще й вклад у розвиток української економіки, це робочі місця та впевненість у завтрашньому дні для наших співвітчизників, – підкреслив він. 

Президент Всеукраїнської асоціації виноробів і сомельє Наталія Благополучна підкреслила унікальність органолептичних та смакових властивостей українського крафтового вина.

– Наші вина вражають своєю різноманітністю, що гарантовано різними місцевими умовами та особливостями винограду. Вони дивують, надихають, спонукають до експериментів. Наші вина – це творчість і мистецтво. І ми маємо все право бути гордими цим, – зазначила Наталія Благополучна.

У процесі дегустації експерти, гості та учасники мали змогу оцінити якість та смакові особливості 12 кращих сортів вина та міцних напоїв українських виробників: ТМ 46 Паралель, ТМ Babchuk Winery, ТМ Дрюківські вина, ТМ Шато Піно, Георгія Самсонюка, ТМ My Wine Едуарда Городецького, ТМ Вина Ковача, ТМ Винороб Винокур, ТМ KALYUS WINERY та Івана Горобця.

Захід став платформою для обміну досвідом, знаннями та ідеями між виробниками, експертами й любителями вина. Така взаємодія – ключ до успіху виноробної галузі України, що продовжує активно розвиватися і підкорювати нові вершини якості.

Фото – фейсбук-сторінка Наталії Благополучної

Читайте також:
Скуштувати вино і… зрозуміти Закарпаття
Strong Distillery: у Кам’янці-Подільському виготовляють міцні напої за старовинними рецептами

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті