Verallia інвестувала 12 млн євро на модернізацію печі №2 на заводі в Зорі

 Verallia інвестувала 12 млн євро на модернізацію печі №2 на заводі в Зорі

Жан-П’єр Флоріс, Генеральний директор и голова правління компанії Verallia разом з Ізабель Дюмон її Високоповажністю Послом Франції в Україні 21 липня відкрили нову піч на заводі в с.Зоря. 12 млн. євро були інвестовані в повну модернізацію половини виробничих потужностей підприємства.

З цією інвестицією Verallia – промислова група, що спеціалізується в скляній упаковці, дотримується стратегії операційного управління, підвищення якості продукції, оптимізації послуг, а також досягнення амбітних цілей розвитку компанії. Verallia інвестувала більше 10 млн. євро для установки нового обладнання на печі № 2, що спеціалізується на виробництві високоякісного скла класу «екстра флінт». Повна модернізація трьох виробничих ліній зміцнить позиції Verallia на ринку невеликих та середніх виробників. Також нове обладнання дасть можливість зміцнити партнерські відносини з багатьма клієнтами, які уже багато років є прихильниками упаковки з прозорого скла.
800 співробітників підприємства ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» щоденно виготовляють 1 млн одиниць продукції та 200 різних форм щороку.

Проведена модернізація також підвищить безпеку та ергономічність виробництва, які вважаються одними з найважливіших пріоритетів компанії Verallia. Значний прогрес також буде досягнутий в питанні навколишнього середовища: піч № 2 споживає менше енергії за рахунок використання спеціальних вогнетривів.

На церемонії відкриття Жан-П’єр Флоріс сказав: «Ми прийняли рішення виділити великі фінансові ресурси для нашого підприємства в Україні, тому що ми віримо в навики та відданість справі наших співробітників, лояльність наших партнерів і підтримку національних та місцевих органів влади».
Пані Ізабель Дюмон додала: «Дана подія, а саме інвестиція в розвиток українського підприємства, незважаючи на складну обстановку в Україні, демонструє впевненість компанії Verallia в успішному розвитку ринку скляної упаковки в Україні».

Про Verallia – незалежна група компаній Verallia, одна із трьох найбільших світових виробників скляної упаковки для напоїв та продуктів харчування, що пропонує інноваційні рішення скляної упаковки, продукти, що ідеально підлаштовуються під індивідуальні потреби партнерів, а також не шкодять навколишньому середовищу. Verallia виготовила 16 млрд. скляних пляшок та банок в 2015 році. Бізнес модель компанії Verallia полягає в комбінації сили групи компаній (виробничі потужності в 13 країнах, комерційна присутність в 45 країнах з 5 технічними центрами та 12 дизайнерськими центрами) та місцевих партнерів у всіх регіонах світу. У 2015, Verallia досягнула показника в 2,4 млрд. євро. Більше інформації на сайті: www.verallia.com.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар