В Західній Україні свіжа ягода коштує вже дешевше, ніж рік тому

 В Західній Україні свіжа ягода коштує вже дешевше, ніж рік тому

На ринку Західної України стає більше черешні та суниці садової, ціни на ці ягоди знижуються щодня. Про це повідомляє «Інфо-Шувар» з посиланням на данні щоденного моніторингу цін.

«В порівнянні з минулим тижнем, ціни на ягоди на ринках регіону знизились мінімум в 2 рази, до того ж, сьогодні суниця та черешня вже коштують в 1,5 рази дешевше, ніж рік тому», — йдеться в повідомленні.

Станом на ранок 8 травня 2018 року, на ринку «Шувар», який є найбільшим гуртовим майданчиком для торгівлі вітчизняною плодоовочевою продукцією в Західному регіоні, суниця садова пропонується по 25-45 грн/кг (0,8-1,44 EUR/кг), а черешня коштує 23-26 грн/кг (0,74-0,84 EUR/кг). При цьому, пропозиція суниці та черешні представлена тільки вітчизняною продукцією. Для порівняння, рік тому на «Шуварі» суниця коштувала 45-65 грн/кг (1,58-2,3EUR/кг), за першу черешню продавці просили 35-45 грн/кг (1,23-1,57 EUR/кг).

Фахівці «Інфо-Шувар» також наголошують на тому, що в Польщі на ринку «Броніше» сьогодні суниця коштує майже в 2,5 рази дорожче, ніж на ринку Західної України, що може свідчити про непогані умови для експорту української ягоди.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар