SafBrew™ BR-8, перший сухий Brett для вторинного бродіння в пляшках або бочках, презентує компанія Fermentis на Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

 SafBrew™ BR-8, перший сухий Brett для вторинного бродіння в пляшках або бочках, презентує компанія Fermentis на Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

Усі смакові переваги «диких» Brettanomyces, але з більшим контролем та надійністю.

За останні роки «дикі» дріжджі Brettanomyces повернулися в світову пивну промисловість. У відповідь на нову популярність, Fermentis запустила перший Brett у сухому мікрогранулярному форматі. Детальніше про SafBrew™ BR-8 представник компанії Fermentis розповість на XI Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що відбудеться 7–8 вересня цього року.

SafBrew™ BR-8 пропонує пивоварам усі смакові переваги «диких» дріжджів Brettanomyces, але з більшим контролем та надійністю. Відібрані спеціально для вторинної ферментації в пляшках та/або бочках, SafBrew™ BR-8 характеризуються виділенням фенольних сполук, таких як 4-етілгваякол і 4-етилфенол, які відповідають за багато цікавих дескрипторів смаку.

SafBrew™ BR-8 асимілює моно-, ди- та трисахариди (глюкозу, мальтозу, мальтотріозу), але не всі цукри, наприклад, деякі дикі Brett. SafBrew™ BR-8 піддаються більшому контролю порівняно з дикими Brett, вони надійніші для виробників, оскільки не створюють ризику перенасичення або фонтанування після розливу. Значне споживання цукрів дозволяє зменшити кількість залишкових цукрів і збільшити питні характеристики напою.

SafBrew™ BR-8 в упаковках масою 100 грамів

Brettanomyces – мікроорганізм, що повільно бродить, тому пиво потребує періоду дозрівання. Розвиток бажаних смаків і оптимальний профіль зазвичай досягається через три місяці ферментації. Також можливо, що профіль буде розвиватися протягом 6 місяців дозрівання і більше.

SafBrew™ BR-8 дає пивоварам надійний інструмент для досягнення специфічного фенольного характеру пива, а також пива, яке більш сухе, більш ослаблене, фруктове, легше і дещо більш грайливе за ступенем старіння. Це ще один спосіб, за допомогою якого Fermentis підтримує творчість і виробництво людей, які захоплюються пивом, яке вони варять.

Fermentis, компанія, яка створює бродильні рішення для пивоварів, виноробів і всіх виробників ферментованих напоїв, є підрозділом Lesaffre Group, глобального ключового гравця в галузі дріжджів, що функціонує вже понад 160 років. Усі продукти ферментації від Fermentis розроблені з великим досвідом під ретельними виробничими процедурами, що гарантує найвищу мікробіологічну чистоту та максимальну ферментаційну активність.

Для детальнішої інформації звертайтеся за контактами:
Justine NOBLET, Fermentis
+33 (0)3 20 49 15 91
j.noblet@fermentis.lesaffre.com

Більше про тему дізнайтеся на XI Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що відбудеться 7–8 вересня цього року.

Більше інформації про Форум читайте на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/36

Генеральний інформаційний партнер Форуму – спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», з проєктом журнал у журналі «Пиво. ТІ».
Інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Овочівництво. Т.І. & Горішник», «Ягідник» і сайти techdrinks.info, techhorticulture.com, jagodnik.info.
Генеральний Лабораторний партнер – компанія «Донау Лаб Україна»
Спонсор форуму – Brau Beviale

Умови участі в конференції 7 вересня в якості учасника:
Для пивоварів крафтових пивоварень, малих виробників дистилятів, сидрів та інших напоїв:
Конференц-день – 2200 грн.
Для представників технологічних компаній, які не є виробниками пива, дистилятів тощо), а також для представників великих підприємств і компаній:
Конференц-день – 3000 грн.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет, обслуговування під час заходу, участь у дегустації напоїв і страв, пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами, детальний постзвіт про захід із фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Директор проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/видавець проекту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті