В Ужгороді урочисто відкоркували першу бочку вина врожаю 2021 + ВІДЕО

 В Ужгороді урочисто відкоркували першу бочку вина врожаю 2021 + ВІДЕО

Справжнє шоу – відкоркування першої бочки цьогорічного урожаю – відбулось в Ужгороді 18 листопада. Традиційно бочку з молодим вином на руках несли лицарі і бюргери через усе місто.

Захід відкрив міський голова Богдан Андріїв, який привітав усіх містян з цим чудовим святом.

Право відкоркувати першу бочку з вином надали крафтовому виноробу, голові Спілки приватних виноградарів та виноробів Закарпаття Олександру Ковачу.

Зробив він це за традицією – з розмахом. Тож ароматний напій фонтаном вибухнув з бочки. Перше вино за традицією віддали землі, а відтак усі бажаючі мали можливість спробувати келих цьогорічного врожаю.

Традиційно Свято молодого вина «Закарпатське божоле» в Ужгороді проводять у третій четвер листопада, ця дата збігається зі святом «Божоле» у Франції. Щоправда, цьогоріч основна його частина в залах історико-культурного центру «Совине гніздо» відбудеться за місяць – 17-19 грудня.

Читайте також: “Закарпатське Божоле” перенесли на грудень

Проведення VI Національного виноробного форуму 2021 переноситься

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті