В Українській Академії Дистиляції розпочалось навчання

 В Українській Академії Дистиляції розпочалось навчання

У лютому стартувала Сертифікаційна програма Курс «Майстер дистиляції» в Українській Академії Дистиляції. У рамках насичених навчальних модулів відбулися дегустація та обговорення, слухачі отримали багато інформації, йдеться на сторінці Українська Академія Дистиляції у Фейсбук.

Як зазначила засновниця Академії Катерина Лавренова, студенти отримали багато унікальної, цікавої та корисної інформації завдяки професіоналізму лекторів і своєму прагненню до знань. Особливо активно проходили обговорення окремих частин лекцій.

Перший модуль «Техніка безпеки на виробництві дистилятів» прочитав кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри дизайну та інжинірингу Державного торговельно-економічний університету Раміс Расулов. Слухачі Академії ознайомилися з технікою та правилами безпеки при веденні технологічного процесу на виробництві крафтових дистилятів, джерелами потенційних ризиків для працівників, отримали інструктаж щодо недопущення травмування, пошкодження матеріальних цінностей під час виробничих процесів та порядку дій на випадок нещасних випадків. Окрема увага була присвячена питанням організації законодавчого та документального забезпечення системи охорони праці на виробництві дистилятів.

Модуль №2 «Алкогольні напої. Класифікація. Світовий досвід» провели двоє фахівців: Іван Бачурін, кращий сомельє України 2009 р., амбасадор «Moet-Hennessy», переможець «Wine Trophy Ukraine» 2014 р. і Президент Асоціації сомельє України, а також Тимур Ражабов, Brand Ambassador Spirit Group Wine Team, викладач у «Parovoz Mixologi Course» і «Wine Time Academy», організатор «Ukrainian Spirit Course».

Спікери детально зупинились на світовому досвіді виробництва напоїв, технологіях, а також розвитку відомих брендів. Крім того, під час цих модулів відбулись дегустації, які дозволили глибше зануритися в смаки, вивчити та зрозуміти міжнародні алкогольні бренди. Загалом, студенти продегустували близько 100 зразків різних категорій і отримали багато інсайдів.

Третій модуль “Характеристика сировини, технологія бродіння” проходив в онлайн-режимі. До уваги слухачів відбулась лекція Марини Білько, професора кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства НУХТ на тему “Плодово-ягідна сировина (плоди, ягоди та соки) – характеристики та бродіння”.

Нагадаємо, офіційне відкриття Української академії дистиляції відбулося наприкінці минулого року. Відкриття цього навчального осередку стало базою для офіційної появи нової професії — майстер-дистилер.

Читайте також: Вся справа в діжці: в асоціації Ukrainain Craft Disstillers Association провели перший семінар-практикум для крафтових виобників напоїв

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті