В Одесі відкрили винний бар крафтових українських вин My Wine Bar

 В Одесі відкрили винний бар крафтових українських вин My Wine Bar

В Одесі відкрили винний бар крафтових українських вин My Wine Bar. Засновники винного бару – відомий винороб та власник бренду вин My Wine by Eduard Gorodetsky Едуард ГОРОДЕЦЬКИЙ, а також власники харківського Винного бару Євген САФОНОВ із дружиною.

– Ніколи немає більш відповідного моменту, ніж тут і зараз. Так, війна, так, немає світла, але ж ми з вами віримо в Перемогу? До речі, у нас діє правило: десятина на ЗСУ. Ті, хто мене знає особисто чи через соцмережі, напевно зазначили, що я є адептом вина та винного lifestyle (ми не п’ємо і закушуємо, а ми їмо і запиваємо вином). А також великим захисником українського вина (чесно кажучи, у печінках сидять пихаті висловлювання про те, що в Україні хорошого вина немає, бо не може бути ніколи). Ми з Женею вирішили наочно продемонструвати що є, та ще й як, – ділиться Едуард Городецький.

Едуард Городецький розповідає, що все життя мріяв про невеликий винний бар, у якому можна буде побесідувати, пройнятися хорошою винною атмосферою, відчути хороші емоції, послухати якісну музику.

– Ще раніше Едуард приїжджав до нас у Харків брати інтерв’ю про те, як так сталося, що ми, колишні айтішники, стали власниками винного бару. Ми планували почати будівництво другого винного бару в Харкові, але почалася війна, – розповідає Євген Сафонов.

За словами Едуарда Городецького, йшлося про те, як поєднати його мрію із мріями друзів:

– Мої друзі розпочали цей бізнес раніше і точно не хотіли полишати його через війну. Я про це мріяв завжди, і це приміщення знайшов 1,5 роки тому. Але тоді я будував виноробню, і вирішив перш відкрити її, а тоді винний бар. Через війну будування виноробні довелося призупинити, але до Нового року ми таки відкриваємо винний бар.

Вино, на переконання Едуарда Городецького, – один із найкращих винаходів людства. Це здоровий продукт з правильною миролюбною філософією, який протягом тисячоліть тісно пов’язаний з розвитком культури, мистецтва, творчої думки і навіть цілих цивілізацій.

– Та й винне сп’яніння, будемо чесні, далеко від прояву агресії, чого не скажеш про горілку, споживання якої в Україні перевалює за 50 % від усього алкоголю, що випивається. Цікаво, як би ми жили, якби в нас і деяких сусідів було навпаки? Ось скорочення цього перекосу буде нашою метою. Причому прививати любов та повагу до вина ми будемо виключно на прикладі УКРАЇНСЬКИХ вин, – розповідає Едуард Городецький.

Джерело: Клуб шанувальників вина “Вінтаж”, Eduard Gorodetsky

Читайте також:
Журнал «Напої. Технології та Інновації» уже можна завантажити безкоштовно!
SIMEI 2022: хроніки 29-ї виставки технологій виноробства та виготовлення інших напоїв

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті