УПОА просить уряд ввести експортну субсидію

 УПОА просить уряд ввести експортну субсидію

Українська плодоовочева асоціація (УПОА) запропонувала уряду звернути увагу на питання експортної субсидії і зниження ставки ПДВ на овочі та фрукти. Про це заявив менеджер із зовнішньоекономічної діяльності УПОА Богдан Рибалко під час наради в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, інформує прес-служба УПОА.

«Однією з ідей УПОА є отримання експортної субсидії. У випадку, якщо зробити прив’язку до маси експортованої продукції, питання з корупцією буде вирішено, адже така схема є доволі відкритою та прозорою. Наприклад, коли ви експортуєте яблука, ви отримуєте певну компенсацію за те, що реалізували яблука за кордон, а не залишили їх в Україні. Очевидно, що така схема має ряд переваг. Перш за все, коли мова йде про експорт – це завжди додана вартість та валютна виручка. По-друге, це ідея створення деякого бюджету, який можна використовувати як на створення робочих місць, так і на підвищення заробітної плати працівників», – пояснює пропозицію Української плодоовочевої асоціації Богдан Рибалко.

Стосовно питання зниження ставки ПДВ на овочі та фрукти, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України прокоментував, що це питання вже обговорюється, і представники уряду розуміють, як вплине зниження на плодоовочевий сектор та бюджет загалом. Тарас Висоцький зауважив, що це питання буде одним з першочергових на подальших зустрічах з представниками асоціацій.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар