Унікальний крафтовий бальзам RUTA «Чарівне зілля» здобув золоту медаль на всесвітньо відомому конкурсі IWSC у Лондоні

 Унікальний крафтовий бальзам RUTA «Чарівне зілля» здобув золоту медаль на всесвітньо відомому конкурсі IWSC у Лондоні

3 червня 2024 року були оголошені результати професійного дегустаційного конкурсу IWSC, на якому щороку в Лондоні оцінюють зразки найкращих вин та міцного алкоголю зі всього світу. Український виробник крафтових бальзамів RUTA здобув золоту медаль на конкурсі, набравши 95 балів за стобальною шкалою оцінювання.

Бальзам RUTA вже вдруге бере участь у міжнародних дегустаційних конкурсах. У листопаді 2023 року напій нагородили золотою нагородою на конкурсі Craft Spirits Awards у Лондоні, де він продемонстрував свою оригінальність та високу якість серед найкращих крафтових алкогольних напоїв Європи. 

Цього разу поважне журі конкурсу IWSC дуже високо оцінило унікальність RUTA в категорії «біттер-лікерів». Напій набрав 95 балів із можливих 100. Змагання відбувалось у жорсткій конкуренції із зразками зі всього світу: країни Європи, Велика Британія, США, Японія, Китай, Австралія і ще багато-багато країн.

«Багатошаровий, із гідною похвали складністю та глибиною смаку. Смак насичений м’ятою, пряними нотами з відтінками молочного шоколаду і червоних ягід та ідеальним перцевим крещендо» – так описали бальзам члени журі після дегустації.

– Результати конкурсу IWSC як найвідомішого конкурсу у Європі, сподіваюсь, допоможуть збільшити продаж нашої Рути в Україні і посприяють виходу українського крафтового продукту на міжнародний ринок, – зауважила авторка рецептури та співзасновниця бренду «RUTA Чарівне зілля» Оксана Левченко. – Здобуття золотої медалі  IWSC  у Лондоні ще раз підтверджує високу якість та унікальність бальзаму RUTA та має сприяти подальшому просуванню нашої продукції на ринку України і на експорт.

Ця довгоочікувана подія та високі нагороди ще раз підкреслили високий рівень українських майстрів до спроможності дивувати і гідно представляти українські напої укранським та закордонним поціновувачам.

Міжнародний професійний конкурс вин і спиртних напоїв (IWSC) відбувається щороку. Його мета – популяризувати найбільш досконалі напої в усьому світі. Цього року на конкурсі вручили майже 3760 медалей. Із них майже 500 золотих і понад 100 золотих видатних медалей.

Читайте також:
Географічне зазначення для місцевих вин отримали винороби Закарпаття
Вина за кахетинською технологією у квеврі виготовляють у виноробні «Юсовініта» у Кропивницькому

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті