«Укрспирту» в умовах демонополізації вдалося збільшити обсяги реалізації спирту

 «Укрспирту» в умовах демонополізації вдалося збільшити обсяги реалізації спирту

За липень-серпень 2020 року ДП «Укрспирт» вдалося збільшити обсяги реалізації спирту до 897,89 тис. декалітрів спирту, що на 150 тис. декалітрів більше, ніж за аналогічний період 2019 року. Про це повідомив Серглій Блексун, в. о. директора ДП «Укрспирт», на своїй сторінці у Facebook.

«Мене часто запитують в останні дні, як працюється „Укрспирту“ після демонополізації. Якщо порівняти липень і серпень цього року з минулим, то продажі державного підприємства не те щоб впали, а навпаки — зросли на 150 тисяч дал. спирту. У 2019 році підприємство разом з концерном реалізували спирту менше, ніж цього року сам ДП „Укрспирт“», — написав Блексун.

Слід додати, що такий показник зафіксований вже після того, як 1 липня відбулася демонополізація, а тобто — низка інших державних заводів, які не входять до ДП «Укрспирт», отримали власні ліцензії на оптову торгівлю спиртом і почали конкурувати за покупців з державним підприємством.

«Певний відсоток спирту лікеро-горілчаники наразі купують і на цих заводах.Тож, у цілому тіньовий ринок потроху згортає свої об`єми», — стверджує в. о. директора ДП «Укрспирт».

На це вплинули, зокрема, такі фактори: плідна співпраця з правоохоронцями та податківцями; ефективне планування діяльності та управління активами підприємства; настрої на ринку — підготовка усіх його гравців до перших аукціонів з приватизації спиртових об`єктів. 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар