Українських виноробів запрошують на Національний День вина в Молдові

 Українських виноробів запрошують на Національний День вина в Молдові

Wine of Молдова запрошують українських виноробів взяти участь у найбільшому винному фестивалі регіону «День вина» 7–8 жовтня 2023 року. За деталями слід звертатися у ГС «УКРСАДВИНПРОМ».

На центральній площі Кишинева учасникам надається загальний майданчик на 10–15 учасників. Також буде надано допомогу в митному оформленні продукції. На фестивалі можливий вільний продаж бутильованої продукції. Готелі також надаються учасникам безкоштовно, зазначає голова ГС «УКРСАДВИНПРОМ» Володимир ПЕЧКО.

Національний день вина – це традиційне свято, організація якого підтримується на рівні уряду Молдови. Нагадаємо, що минулого року Національний день вина в Молдові після дворічної перерви через пандемію відбувся 1-2 жовтня. На площі Великих національних зборів у Кишиневі зібралося більше ніж 80 виноробень, які презентували свої кращі вина. За даними Національного офісу винограду і вина, за 2 дні захід відвідало близько 60 тис. людей.

У програмі Національного дня вина зазвичай проводять багато різних заходів, серед яких – дегустації, майстер-класи, виступи артистів, тури на виноробні з метою розвивати винний туризм у країні. Для дегустацій та продажу минулого року було запропоновано понад 4 тисячі види якісного вина. Загалом було спожито 108 тисяч пляшок вина. Протягом двох днів культурно-мистецьку програму в центрі Кишинева забезпечили понад 100 артистів, включаючи танцювальні виступи, концерти з популярними музичними оркестрами, етно- й фолькколективами.

Подію відвідало багато туристів з різних країн світу, серед яких – США, Румунія, Україна, Китай, Японія, Туреччина, Франція, Німеччина, Італія, Польща, Словаччина, Велика Британія, Чехія, Латвія.

Читайте також:
«Асканія Бевериджиз» незабаром буде виготовляти комбучу
INDEPENDENT CRAFT 2023: відомі переможці дегустаційного конкурсу

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті