Українські винороби презентували Україну на міжнародній виставці ProWein

 Українські винороби презентували Україну на міжнародній виставці ProWein

Найважливіша й наймасштабніша міжнародна виставка вин та алкогольних напоїв ProWein відбулася 10–12 березня в Дюссельдорфі (Німеччина). Виставка вчерговий раз зібрала виробників, баєрів, імпортерів, експертів, представників ЗМІ та інфлюенсерів з усього світу. Українські винороби взяли участь у цьому заході під брендом Wines of Ukraine, створеному за ініціативи й активної участі Асоціації крафтових виноробів України.

На стенді Wines of Ukraine на ProWein 2024 були представлені такі виноробні та виробники алкогольних напоїв: Beykush Winery (Миколаївщина), Big Wines (Київщина), Biologist (Київщина), Bolgrad (Одещина), Chateau Chizay (Закарпаття), Cikera (Київщина), Grande Vallee (Одещина), Honey Badger (Київщина), Kolonist Winery (Одещина), Koblevo (Миколаївщина), My Wine by Eduard Gorodetsky (Одещина), SHABO Family Winery (Одещина), 46 Parallel Wine Group (Одещина), Stoic Winery (Одещина / Херсонщина), Shosh Winery (Закарпаття), Villa Tinta (Одещина). Також свої вина на виставці презентувала перспективна й успішна молода виноробня Odesos з Одеси.

– Зустрілися з нашими партнерами, обговорили ситуацію на міжнародній арені та розробили план наступних закупівель. Познайомилися з новими партнерами, тож сподіваємось на розширення присутності вин закордоном. Розповіли про наш теруар представникам посольства України в Німеччині, всесвітньо відомим Master of Wine, винним експертам та журналістам, інфлюєнсерам. Радіємо, що їхні фідбеки позитивні та висока зацікавленність у просуванні вин нашої виноробні в світі, – кажуть у виноробні Beykush winery.

Олександра Поліщук, віцепрезидентка компанії Шато Чизай із розвитку, розповідає:

– Щаслива відзначити, що українські вина дуже радісно сприймали на події. З того, що найбільше подобається як українським споживачам, так і міжнародним – авжеж, наші ігристі Carpathian Sekt, отримали багато компліментів брютам із сортів Черсегі та Блауфранкіш. Привертають увагу витримані сухі червоні вина: так, ми привезли кілька пляшок Pinоt Noir, що буде доступне незабаром, воно радує гостей, також виділяють і наше Cuvée (Кюве). «Зірки» – Late Harvest Furmint і марочне десертне вино «Троянда Карпат», які представляють Україну як амбасадори в музеї «Місто вина» у французькому Бордо. Ці вина отримали дуже багато чудових відгуків, власне, вже мають визнання на міжнародній арені. Також ми приймали вітання: наша велика новина, якою ми пишаємося – свіжі нагороди престижного конкурсу Mundus Vini, який пройшов у Німеччині. Це «золото» для білої «Троянди Карпат» та «срібло» для новинки – червоної. Що ще дивує іноземців, які відвідують наш стенд? Коньяк Закарпаття – відзначають багатий аромат і м’якість. Та, без сумніву – виноградний сік. Він вражає всіх, хто куштує, своїм натуральним смаком!

– Участь у ProWein – лише один з кроків, щоб бути впізнаваними на міжнародній арені. І я рада, що ми робимо ці кроки. Будувати позитивний імідж – це колективна відповідальність. І той випадок, коли разом значно ефективніше, ніж поодинці, – впевнена відома сомельє та ентузіастка у винному світі, яка невтомно просуває українське виноробство, Євгенія Ніколайчук.

Фото – Wines of Ukraine

Читайте також:
Як підприємству «Аргон-Центр» вдається розвиватися у непростих умовах війни
Новий номер журналу «Напої. Технології та Інновації» можна завантажити безкоштовно

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті