Крафтовий бальзам RUTA здобув золоту медаль на міжнародному конкурсі Craft Spirits Awards 2023 у Лондоні

 Крафтовий бальзам RUTA здобув золоту медаль на міжнародному конкурсі Craft Spirits Awards 2023 у Лондоні

Крафтовий бальзам RUTA, який виготовляють у Києві з 96 ботанікалів, здобув золоту медаль на професійному дегустаційному конкурсі крафтових міцних напоїв Craft Spirits Awards, який проводять щороку в Лондоні. Про це журналу «Напої. Технології та Інновації» розповів співзасновник бренду Олег ЛЕВЧЕНКО.

Бальзам RUTA продемонстрував оригінальність та високу якість на конкурсі найкращих крафтових алкогольних напоїв 2023 року. Ця подія збирає та відзначає найкращих всесвітньо відомих виробників з усіх континентів. Члени журі, до складу якого входять провідні європейські дегустатори та баєри, нагородили український бальзам RUTA золотою медаллю.

– Результати Craft Spirits Awards™ як найвідомішого конкурсу крафтових алкогольних напоїв у Європі, сподіваюсь, допоможуть збільшити продажі нашого бальзаму в Україні і посприяють виходу українського крафтового продукту на міжнародний ринок, – каже авторка рецептури та співзасновниця бренду «RUTA. Чарівне зілля» Оксана ЛЕВЧЕНКО.

Олег Левченко впевнений: щоб планувати вихід на міжнародний ринок у майбутньому, потрібно, щоб твій продукт визнали і на українських, і на  міжнародних конкурсах. Конкурс Craft Spirits Awards – найбільший конкурс серед крафтових виробників, який проводять уже 16 років поспіль, – неймовірна можливість здобути визнання міжнародної аудиторії. Адже на конкурсі, за словами співзасновника бренду RUTA, були презентовані напої із Сполучених Штатів Америки, Мексики, Нової Зеландії, Японії і з країн Європи.

Це не всі досягнення бренду цього року. Так, у березні на міжнародному дегустаційному конкурсі  Wine&Spirits Awards бальзам нагородили платиновою медаллю. За результатами дегустаційного конкурсу Ukrainian Craft Spirits Awards, що відбувся восени цього року, бальзам RUTA був один з трьох брендів, який здобув найвищу нагороду, – GRAND GOLD. Успіх знов чекав виробників і в листопаді на конкурсі  Wine&Spirits Awards, де бальзам здобув титул найкращого міцного алкогольного напою на виставці Wine&Spirits Ukraine та здобув платинову нагороду. Дегустаційний конкурс у Лондоні – своєрідний підсумок року та найвище досягнення, каже Олег Левченко.

– Запорука успіху нашого бальзаму – в оригінальному смаку та збалансованості. Коли розробляли рецептуру, ми ставили перед собою мету не бути чиєюсь копією, а мати свій оригінальний смак та аромат. Всі члени журі конкурсних комісій з-поміж інших особливостей нашого напою відмічають його збалансованість. І ми пишаємося цим. Адже RUTA – складний напій, у виробництві якого важко досягнути балансу, – ділиться виробник.

Важливо, що цього року виробники легалізували виробництво. Зараз напій виготовляють на потужностях партнерів – компанії «Хані Баджер».

– Наш бальзам нині вже є у преміум-закладах у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Кременчуці, а також у Буковелі. А вже найближчим часом будемо презентовані в торговельних мережах. Плануємо іти далі та відкривати експортний ринок, – ділиться Олег Левченко. 

Більше про те, як виготовляють унікальний напій із 96 ботанікалів, читайте за посиланням.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті