Українці розробили біорозкладний матеріал для пакування

 Українці розробили біорозкладний матеріал для пакування

Українська компанія BIOC розробила біорозкладний матеріал для пакування, в основі якого лежить кукурудзяний крохмаль, полімолочна кислота та домішки. На хакатоні з кругової економіки – Circular Economy Hackathon – проєкт виборов І місце і отримав 100 тис. грн на розвиток.

Український стартап, творцями якого є Катерина Конащук, Олексій Пантєлєєв та Дмитро Малигін з компанії BIOC, представив свій проєкт на Circular Economy Hackathon – хакатоні з кругової економіки, що пройшов на початку жовтня в Києві.

Винахідники тривалий час досліджували біопластик та розробили спеціальні гранули, в основі яких лежить кукурудзяний крохмаль, полімолочна кислота та домішки. Ці гранули здатні легко замінити пластикові у виробництві матеріалу для пакування.

Командну розробку високо оцінили на Circular Economy Hackathon – заході, який об’єднує креативну молодь, науковців, ІТ-розробників, підприємців і стартапи задля пошуку та розвитку сталих інновацій за принципами кругової економіки.

Журі хакатону присудило команді компанії BIOC перемогу і нагородило грошовим призом на реалізацію проєкту. Важливість розробки зумовлена необхідністю скорочення використання людством пластику, який перетворився на справжню екологічну загрозу для світу.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар