У зв’язку з пандемією Covid-19 змінюються тенденції упакування продуктів

 У зв’язку з пандемією Covid-19 змінюються тенденції упакування продуктів

У зв’язку з пандемією Covid-19 у світі змінилися тенденції упакування товарів. Зокрема, нові тренди у виробництві пакувальної продукції запровадила канадська компанія Fox Packaging. Про це повідомляє Hortidaily.com.

Аарон Фокс, президент компанії Fox Packaging, стверджує, що для пакувальної галузі життєво важливою є гнучкість і швидке пристосування до нових неочікуваних умов навколишнього середовища. Пандемія Covid-19 сприяла виникненню низки нових вимог до пакування продукції. Тому компанія Fox Packaging почала виготовляти нові упаковки, у яких продукти довгий час не псуються і зберігаються у безпечному для споживачів середовищі.

У компанії Fox Packaging розробили низку унікальних дизайнів, кожен із яких призначений для певного типу продуктів. Адже різні категорії продуктів мають різні вимоги щодо зберігання. Наприклад, компанія запустила лінію упаковок Fox Fresh Mesh, сітчаста структура яких забезпечує оптимальну для продуктів циркуляцію повітря. Завдяки цьому овочі, фрукти та ягоди можуть безперешкодно «дихати» й довгий час зберігатися в хорошому вигляді.

У Fox Packaging особливу увагу звертають на міцність упаковки та на можливість її вторинної переробки, що спрямовано на підтримку чистоти навколишнього середовища. Окрім того, розроблена лінія упаковок Fox Combo Ultra Shield, рівень поглинання ультрачервоного випромінювання якої набагато менший, ніж в інших упаковках. Це, своєю чергою, зменшує кількість харчових відходів, адже продукти не так швидко псуються.

Пандемія Covid-19 спричинила значне збільшення попиту на свіжі продукти. Відповідно, вони повинні бути безпечними завдяки якісній упаковці. Як наслідок, обсяг замовлень  у компанії Fox Packaging  значно зріс. Тому вона далі буде працювати над удосконаленням своєї продукції, як зазначає президент компанії.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар