У Вінниці під час Vinnytsia Wine Days відбулася дискусійна панель за участю представників OIV

 У Вінниці під час Vinnytsia Wine Days відбулася дискусійна панель за участю представників OIV

В рамках  Vinnytsia Wine Days – дні винної культури у Вінниці та Vinnytsia International Wine Symposium відбулася дискусійна панель за участі представників OIV – International Organisation of Vine and Wine.

– Хочу щиро подякувати Генеральному Директору ОІV пану Pau Roca за всебічну підтримку і сприяння у співпраці. Щира подяка Alejandro Fuentes Espinoza, Голові економіко-правового департаменту OIV, за участь і презентацію стратерії розвитку OIV в 2020-2024 роках. Вклад в розвиток української виноградарсько-виноробної галузі, який роблять наші друзі з OIV, важко переоцінити. Ви надихаєте наших виноробів і урядовців, даєте поради, ділитесь досвідом інших країн, підтримуєте нашу науково-дослідницьку спільноту України, – висловлюється заступник голови ГС «УКРСАДВИНПРОМ» з міжнародних відносин, амбасадор компанії  Vinos de La Luz та CEO Big Wines, української філії Vinos de La Luz Наталія Бурлаченко.

До дискусії долучився Георгій Арпентін з Молдови, який наразі є віцепрезидентом комісії OIV «Здоров’я та безпека». Він розповів, який нелегкий, але успішний шлях пройшла Молдова за останні 30 років. Серйозних поштовхів надавали кризи та економічні потрясіння, а також наполеглива спільна робота над іміджем бренду Wines of Moldova. Робота експертів в комісіях OIV надала розуміння про необхідні зміни як на рівні законодавчому, так і на рівні якості. Молдова успішно справилася з цими викликами і є наочним кейсом для нашої країни.

– Наш шлях до OIV був би неможливим без засновника міжнародної групи компаній Vinos de La Luz, власника виноробних підприємств в Іспанії, Італії, Аргентині та США Рікардо Нуньєса, який сьогодні нас підтримав, поділившись своїми інвестиційними планами, проєктом BIG WINES BIG ART та вірою в Україну, ЗСУ та перемогу. Цей захід за участю іноземних гостей та представників OIV став можливим завдяки наполегливості доктора технічних наук Оксани Ткаченко та розуміння важливості співпраці України з OIV. Ну, і звісно, разом з головою ГС «УКРСАДВИНПРОМ» Володимир Печком ми впевнено рухаємо Україну до поглиблення співпраці з Міжнародною організацією винограду і вина. Наступним нашим важливим кроком буде проведення дегустації кращих українських вин в рамках 44 Конгресу Міжнародної Організації Винограду і Вина в Кадізі, Іспанія 5-9 червня, – зазначила Наталія Бурлаченко.

Фото – фейсбук-сторінка Наталії Бурлаченко

Читайте також:
Vinnytsia Wine Days 2023: дегустатори визначили найкращі вина України
Українські винороби здобули 23 медалі на International Wine&Spirit Competition

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті