Всеукраїнський Дегустаційний Конкурс «Сорт і теруар. Мікровиноробство» відбудеться 23 березня у Києві

 Всеукраїнський Дегустаційний Конкурс «Сорт і теруар. Мікровиноробство» відбудеться 23 березня у Києві

VIІІ-й Всеукраїнський Дегустаційний Конкурс «Сорт і теруар. Мікровиноробство» відбудеться 23 березня 2024 року в Києві. Конкурс організовують Всеукраїнська асоціація виноробів і сомельє, Асоціація кавістів України, Перша в Україні Школа сомельє «Майстер-клас». Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер конкурсу.

Виноробів запрошують взяти участь у конкурсі, щоб презентувати свої вина, порівняти їх з винами колег, зрозуміти, на що звернути увагу, враховуючи місце вина в рейтингу Конкурсу, отримати сильну інформаційну підтримку і рекламу свого вина. Також до участі в конкурсі запрошують виробників винних дистилятів та інших міцних напоїв.

Одне з завдань конкурсу – підтвердження впливу теруару на характер вин та напоїв України, визначення кращих вин та дистилятів в своїх номінаціях шляхом професійної «сліпої» дегустації, підкреслення важливої ролі мікровиноробства України сьогодні.

Зразки напоїв на конкурсі будуть оцінювати за 100-бальною системою OIV. Також будуть обирати краще вино за загальним балом від журі. Воно матиме статус «Абсолютного Переможця Конкурсу». Вина «Абсолютного Переможця Конкурсу», «Кращий дистилят» і «Переможці номінацій Конкурсу» будуть презентовані в листопаді 2024 р. в готелі «InterContinental» (м. Київ) на ІХ Міжнародному Форумі виноробів і сомельє.

У складі журі конкурсу будуть представники учасників, кращі сомельє та кавісти України, спеціалісти галузі , представники ЗМІ, закордонні колеги. Президент журі конкурсу – доктор Рікардо Ф. Нуньєс.

Дегустаційний конкурс «Сорт і теруар» в такому форматі буде проходити в Україні вже 8-й раз.

Про минулі конкурси читайте на сайтах:
http://www.sommelier.in.ua/spip.php?rubrique112
http://sommelier.in.ua/spip.php?article735
http://www.sommelier.in.ua/spip.php?article723

Саме такий оригінальний і високопрофесійний формат проведення конкурсу вперше організували в 2015 р. Це єдиний в Україні конкурс, де оцінюються вина та дистиляти тільки від малих виробників (крафтове виробництво). Кожен учасник може стати членом журі, поспілкуватися з професіоналами галузі, побачити результати дегустації в підсумкових таблицях журі відразу після підведення підсумків дегустації.

Подати заявку на участь у конкурсі можна на сайті.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті