У рамках ягідної конференції ВПЕРШЕ відбудеться Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід
Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід «Переробка та заморозка. Створення доданої вартості шляхом переробки ягід: різні бізнеси – різні можливості»!
Які нині панують тенденції в галузі заморожування ягід? Які підводні камені чекають осіб, котрі хочуть опанувати цей напрям діяльності? Які особливості пакування, продажу та експорту заморожених ягід? Наскільки вигідно мати власні заморожувальні потужності на підприємстві? Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте на першому в Україні Конгресі з заморожування і холодної логістики ягід, що відбудеться 9-10 грудня в Києві в рамках V Міжнародної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації».
Учасники конгресу – власники й директори комплексів із охолодження й заморозки, експерти, експортери, представники логістичних компаній, підприємств, що пропонують технології, обладнання для заморозки, переробки, ягідівники, що мають на своєму підприємстві власні заморожувальні потужності або які тільки хочуть побудувати успішний бізнес на заморожуванні плодово-ягідної продукції.
Упродовж Конгресу із заморожування та холодної логістики будуть порушені такі питання:
- Ринок заморожених ягід в Україні. Зміна векторів в 2021/22 рр. Результати сезону 2021.
- Презентація успішного досвіду заморожування та охолодження ягід.
- Експорт заморожених ягід.
- Чи вигідно мати власні заморожувальні потужності на підприємстві?
- Вибір холодильного обладнання: яких помилок слід уникати?
- Огляд та аналіз різних технологій, видів заморожування та охолодження ягід, перспектива на майбутнє.
- Аналіз переваг та недоліків заморожувального бізнесу.
- Досвід переробки плодово-ягідної продукції.
- Питання кооперації в ягідному секторі.
Ринок заморожених ягід в Україні, результати сезону 2021 року та його перспективи на 2022 рік проаналізує Тарас БАШТАННИК, президент Української плодоовочевої асоціації (УПОА).
Про можливості експорту до країн ЄС для виробників заморожених ягід розповість Ірина КУХТІНА, президент Асоціації «Ягідництво України».
Про ліофілізацію та заморожування як технологію майбутнього розкаже Горан ОБРАДОВИЧ, власник компанії PIGO (Італія).
Спікери акцентують на виборі холодильного обладнання. Зокрема, цій тематиці присвятить свій виступ Олександр ШЕЙКО, представник компанії «4 стихії».Фахівець розкаже, на які деталі потрібно звертати увагу у виборі холодильного обладнання і яких помилок потрібно уникати.
Про організацію автопарку рефрижераторів та інвестиційне бачення будівництва морозильних складів розповість Іван КОТЯШ, засновник компанії «Малин фекторі».
Власним досвідом заморожування, охолодження та сублімації плодово-ягідної продукції поділяться представники таких підприємств, зокрема, Костянтин КУЗЬМЕНКО, керівник компанії «Фруктона-ВН», Сергій СТЕЦЕНКО, співзасновник компанії «Диканські ягоди». Про основні проблеми, що виникають у процесі заморожування, розкаже Юлія ТИМОШЕНКО, проєктний менеджер компанії Tiferet.
Спікери також порушать питання переробки. Досвідом виробництва ягідних вин поділиться Ігор БОНДАРЧУК, засновник Bondarchuk Winery. Один із спікерів, Анджей КРУПИНСЬКИЙ, президент Асоціації жимолості Польщі, засновник ФГ «Крупинський», зверне увагу на питання переробки жимолості та співпрацю з ринком Азії.
Василь МАРТЮК, директор БФ «Контінентал Фармерз Груп», порушить питання кооперації в ягідному сегменті із створення доданої вартості (заморожування, експорт).
Конгрес із заморожування та холодної логістики допоможе кожному учаснику по-новому поглянути на цей бізнес, знайти шляхи виходу із наявних проблемних ситуацій та проаналізувати, як їх уникнути в майбутньому. Це також можливість знайти нових партнерів і продумати шляхи подальшого розвитку свого бізнесу.
Нагадуємо, V Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» триватиме 2 дні.
9 грудня – пленарна частина конференції.
Детально про графік роботи конференції та про умови участі в заході читайте за посиланням: https://bit.ly/3ojWWzS
Програма заходу доступна тут: http://forum.techdrinks.info/ua/event/35
10 грудня – бізнестур на провідні ягідні й переробні підприємства України – ТОВ «Нікдарія» (ТМ iBerry) та СВК «Ягідки» (TM Big BLUE).
Що представлять учасникам бізнестуру впродовж другого дня конференції, дізнайтеся за посиланням: https://bit.ly/3xhcNDF
Щорічні конференції медіагрупи «Технології та Інновації», присвячені ягідництву і садівництву, збирають більше 300 учасників з України та Європи. Заходи відвідують експерти ринку, представники відомих аграрних компаній і фермери, а також трейдери і експортери.
Ягідна конференція – це максимум знань та корисної інформації, максимум лайфхаків від експертів галузі. Долучайтеся до кола успішних ягідівників – станьте на крок ближче до реалізації своєї мрії – ефективного ягідного бізнесу!
Головний Галузевий партнер – Асоціація «Ягідництво України»
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».
Генеральний партнер по ЗЗР – компанія BAYER.
Ексклюзивний технологійний партнер – компанія «ПрофПолив».
Партнери бізнестуру – СВК «Ягідки», ТОВ «Нікдарія»
Головний Технологічний партнер – ТОВ «Розетта Агро»
Головний Технологічний партнер – UNITEC
Головний Технологічний партнер – POLSKA BOROWKA
Реєстрація на конференцію триває! Запрошуємо до участі представників господарств та підприємств!
Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583
Данчук Альона, тел.: +38 097 528 36 46
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор – Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com
УВАГА!
Вхід на конференцію дозволений тільки власникам довідки про повну вакцинацію, довідки про одужання від ковід за останні 6 місяців, негативний ПЛР або експрес-тест, дійсний 72 години. Будь ласка, подбайте заздалегідь про генерацію сертифікатів в додатку «Дія».
Конференція відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проведена з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани. Звертаємося до учасників з проханням серйозно ставитися до нинішньої ситуації з розповсюдженням COVID-19 в Україні. Вищезазначені заходи з безпеки націлені на посилення вашої особистої безпеки. Рекомендуємо виміряти температуру тіла перед виходом із дому та у випадку нездужання лишитися вдома. Ви можете в будь-який момент зв’язатися з організаторами щодо заміни делегата.