У Лондоні оголосили переможців премії Golden Vines Awards 2021

 У Лондоні оголосили переможців премії Golden Vines Awards 2021

7 жовтня у Лондоні відбулася церемонія оголошення переможців премії Golden Vines Awards 2021.

На церемонії нагородження були відзначені «зоряні виробники винної індустрії» з усього світу, включаючи Європу, Америку, «Краще вишукане вино» і «Кращу нову зірку світу». На заході також відбувся аукціон лотів, організований Christie’s, на якому було зібрано 1,2 мільйона фунтів стерлінгів, пише horeca-ukraine.com.

На церемонії нагородження Golden Vines, організованій Liquid Icons, оголосили переможців стипендій Taylor’s Port Golden Vines Diversity на суму 55000 фунтів стерлінгів кожна, для двох студентів BAME / BIPOC, що навчаються за програмами Master of Wine або Master Sommelier. Переможцями стали Анджела Елізабет Скотт (Angela Elizabeth Scott) з США і доктор Ерна Бланквер (Erna Blancquaert) з Південної Африки.

ПЕРЕМОЖЦІ GOLDEN VINES AWARDS У 2021 році:
Премія від SGC Golden Vines «Кращий виробник марочного вина в Європі»: Weingut Egon Müller, Мозельська долина, Німеччина.

Премія Gucci Golden Vines «Кращий виробник вишуканого вина в Америці»: Виноградники Ridge, гори Санта-Крус, Каліфорнія, США.

Премія VistaJet Golden Vines «Кращий виробник вишуканих вин в іншому світі»: Penfolds, Південна Австралія.

Премія Rolls-Royce Motor Cars Golden Vines «Кращий виробник вишуканих вин в світі»: Domaine de la Romanée Conti, Бургундія, Франція.

Нагорода «Краща нова зірка в світі» за версією Virgin Galactic Golden Vines: Domaine Arnoux-Lachaux, Бургундія, Франція.

Премія Джуліуса Бера за інновації Golden Vines: Coravin, США.

Премія Залу слави Macallan Golden Vines: Aubert de Villaine, Бургундія, Франція.

Спеціальна нагорода Liquid Icons за винне підприємництво – найуспішніший запуск рожевих вин в 2020/21 році: Kylie Minogue Wines, Великобританія.

Поряд з нагородами організатори Liquid Icons також опублікували звіт Gerard Basset Global Fine Wine Report за 2021 рік, який можна безкоштовно завантажити. Звіт було складено на основі опитування, в якому взяли участь 442 провідних професіонали в галузі виноробства з 55 країн.

Завантажити Звіт Gerard Basset Global Fine Wine Report за 2021 рік

Читайте також: Дегустационный конкурс выдержанных виноградных дистиллятов Grape brandy Independent Tasting Competition назвал победителей

VI Національний виноробний форум цьогоріч відбудеться у Миколаєві

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті