У Києві відбулася благодійна толока, яку організувала пивоварня Beermaster

 У Києві відбулася благодійна толока, яку організувала пивоварня Beermaster

Благодійна Beermaster Толока відбулася в Києві, в ТРЦ Республіка, 27 травня. Захід був організований, щоб зібрати кошти на відбудову пошкоджених внаслідок російських атак дахів будинків.

– У цей день нас відвідало близько 400 гостей. Ми продали понад 700 л крафтового українського пива. На кранах було представлено 44 різні сорти пива, включно з пивом власного імпорту таких пивоварень: Saugatuck (США), BrewDog (Велика Британія) та нашої спільної колаби з британською пивоварнею Neptune Brewery. Гості мали змогу поспілкуватись з броварями та спробувати пиво від 2085brewery, Litopys, Sho Brewery, MOVA brewing Сo., Kyiv Local Brewery, Underwood Brewery, Пивоварні «Правда», Varvar brewery і нашої крафтової броварні, – кажуть у пивоварні.

Крім цього, всі охочі могли поспілкуватись з головним броварем пивоварні Beermaster Віктором Ващуком та побувати на екскурсії Beermaster brewery.

– На аукціоні, яку проводили BEER ГИЧКА, нам вдалось продати свій лот першої пляшки Barrel aged Moscatel за 17 500 грн. Загалом, завдяки нашим гостям вдалось зібрати 65 000 грн в проєкт «Птахи» Тати Кеплер за підтримки БФ «ВІДЧУЙ». Гроші підуть на відбудову дахів у будинках, які постраждали від війни.

Читайте також:
Холдинг Vetropack відновлює виробництво в Україні, в Гостомелі
«УманьПиво»: робота пивоварні під час війни та благодійні проєкти

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті