У Києві стартувала третя дводенна міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ: ВІД ЗЕМЛІ – ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ»

 У Києві стартувала третя дводенна міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ: ВІД ЗЕМЛІ – ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ»

20-21 червня 2018 року в Києві, в готелі «Братислава» (вул. А.Малишка, 1), відбувається чергова Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та інновації: від землі – до готового продукту». Організатори заходу – видавничий проект «Технології та Інновації» і журнал «Садівництво і Виноградарство. ТІ» – ставлять на меті популяризацію та впровадження сучасних технологій вирощування та переробки фруктів, ягід і горіхів, а також сприяння відродженню традиційних українських напоїв на базі фруктів, ягід і меду, виробництву інших продуктів з доданою вартістю на базі фруктів, ягід і горіхів. 

Однією з головних тем літньої конференції став вихід садівничих компаній та фермерських господарств на нові ринки збуту шляхом впровадження інноваційних технологій переробки: заморозки, сушки, сублімації, консервування, виробництва джемів, сиропів, пюре, виготовлення натуральних соків, плодово-ягідних вин і фруктово-ягідних настоянок, вермутів і сидрів.

У перший конференц-день учасників чекають виступи представників українських та зарубіжних технологічних і садівничих компаній, наукових інститутів, представників владних структур, професійних асоціацій та спілок, а також технологічна виставка і виставка-презентація напоїв та іншої продукції на базі фруктів та ягід.

На другий день організовується бізнес-тур в Інститут садівництва УААН, з презентацією новітніх технологій догляду за насадженнями і дегустацією ягід, та в успішне фермерське господарство «Валентина» (с.Святопетрівське, Київська область), з сучасним інтенсивним садом, власним переробним цехом, фірмовою торгівлею, – як приклад створення та подальшого розвитку успішного бізнесу в садівництві.

Традиційно під час конференції проходить виставка-презентація продукції садівничих, ягідних і переробних підприємств та презентація і дегустація оригінальних українських напоїв і продуктів на основі фруктів і ягід, а також виставка нових технологій, обладнання, інгредієнтів, пакувальних матеріалів для виробництва та переробки фруктів і ягід і продукції, виготовлених на їх основі.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар